View Single Post
  #2108 (permalink)  
Vechi 19 feb 2011, 17:40:54
Ana92's Avatar
Ana92 Ana92 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 27 iul 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Sunt satula de diete...mananc sanatos
Date: 172cm, 99kg
Mesaje: 1.941
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)

Citat:
Anterior postat de cristinaAle Vezi mesajul
Multumesc iubitele,sunteti parte din viata mea si stiam k va veti bucura alaturi de mine.Nu a fost greu deloc sa-l convinga avocata sa renunte.L-a chemat si i-a spus:''mai baietas,uita-te la teancul din mana mea(dosarul cu probe).Daca vrei sa arunci banii aiurea,lupta,dar tu stii f bine ce am eu in dosarul asta si esti constient k poti lupta toata viata dar cazul asta nu-l castigi si fetita de langa mama ei nu o iei,asa k tu decizi.''Constient fiind de ce-l asteapta,pe loc i-a zis judecatorului k nu vrea custodia dar ca vrea program de vizita,ce e si normal.Asa k sunt cea mai fericita si imi dau seama k horoscopul mi-a prezis numai lucruri adevarate:reusita in cazul unui proces,o persoana in viata sentimentala care-mi va schimba viata,un loc de munk.Nu-mi mai doresc nimic decat sa fim la fel de sanatoase a...si sa mai slabesc
Ink o data va multumesc ca-mi imparatasiti atat momentele grele cat mai ales cele fericite.
Anutza,scumpa,deja puteti sa deschideti sampania tu si tati asa cum mi-ati promis
iubitaaaaaaaaaaaaaa eu chiar o deschid in seara astaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
doamne ce fericita m-ai facut!!!!
prime veste suuuper de anul asta!!!!
fac si pui si asta seara sarbatorim!!!!!!!!
Ana92, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2899 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2382 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]