View Single Post
  #2158 (permalink)  
Vechi 23 feb 2010, 09:31:07
madaEM's Avatar
madaEM madaEM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Mada, spor la citit, ca e ceva de munca.

Sunt asa de matinala pt ca machiajul mama si l-a facut la mine in camera, pt ca acolo imi tin cosmeticele si oglinda de masa. Si era 8 a.m. Iar eu sunt o pers matinala si daca bocani sau trantesti ceva langa mine pt mai mult de 10 sec la ore d-astea, imediat ma trezesc. Nu va mai zic ca se trezise o colega de grupa sa imi dea mesaje la 8:30. Si eu voiam sa ma trezesc la 9, pt ca stau la 10 min de facultate si in 45 de min puteam sa mananc, sa ma spal, ma imbrac si sa ma si aranjez. Dar azi soarta nu a vrut sa dorm.

Eu ma bucur tare mult ca ii da drumul, sper sa fie semn ft bun si sa fie inceputul sfarsitului necazurilor lui. Bine, mai trebuie sa se opereze si de cataracta la un ochi. Sper ca pana la vara sa o rezolvam si cu asta. Dar e mai ok anestezia, e mica, doar local, la ochi.

Ali, spor si tie la facultate. Eu cred ca ar trebui sa ma imbrac.

Sabine, ce sa ne mai afirmam. Deja ne stiu profii. Pe mine ieri m-a salutat unul cu care am facut in anul I si II si m-a recunoscut de la 5 m.

eee lasa anca ca va fi bn ..si va trece si peste cealalta operatie...este mai usoara cealalta
si eu ...ma trezesc imediat...si apoi cam greu adorm
bn bn ca te stiu profi
hai fugi si te imbraca...
eu am de la 4 azi ..asa ca mai stau pe aici
__________________
AI GRIJA E DOAR MINTEA TA! O POTI SCHIMBA CAND VREI TU!”