View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 16 sep 2010, 22:52:16
vadmin's Avatar
vadmin vadmin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 182cm, 77kg
Mesaje: 1.886
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 8 mesaje
Post Re: Calculator calorii - Adaugare/Modificare alimente

Citat:
Anterior postat de Bread Pitt Vezi mesajul
Apropo de adăugarea de alimente, am o rugăminte, care îmi închipui că s-ar putea implementa cu destulă uşurinţă şi ne-ar ajuta la adăugare.
Când greşeşti ceva, uiţi să completezi un câmp cu steluţă roşie sau o faci eronat, site-ul dă eroare şi îţi arată unde e greşeala. E un prim caz pentru care solicit ajutorul.
Al doilea e când apeşi pe „Modifică” pentru că vrei să mai finisezi ceva la un aliment aflat în moderare. În ambele aceste cazuri, formularul apare fără link-ul spre poza pe care o pui pentru produs, obligându-te să cauţi iar prin tot PC-ul după poza pe care tocmai ai pus-o.
Eu cred că formularul trebuie să se „întoarcă” având toate informaţiile corecte şi link-ul spre poză, modificat fiind numai codul de verificare. Dacă se poate, implementaţi rugămintea mea.
Momentan "mecanismul standard de trimitere" a formularului este de asa natura, incat se manifesta in forma descrisa.

Pana se va gasi si implementa o solutie mai buna, va rog sa adaugati alimentul fara imagine si dupa aceea sa folositi mecanismul de propunere imagine, din pagina fiecarul aliment.
Răspuns cu citat