View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 24 aug 2011, 21:31:57
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Buni nu e bine Ce sa facem, acum totul depinde de Doamne Doamne
Pai nici sanatatea mea nu este chiar ok. adica tot cate una se iveste. m-am intors de acasa cu o groaza de ceaiuri. ca decat sa iau medicamente prefer sa beau "licoarea fermecata" adica ceai
singurele chestii care le iau e vitamina A + D2, ZINC si niste pastile lagosa asase cheama pentru ficat.
Am imunitatea scazuta dupa parerea medicului si de aia mi-a aparut si cojiele alea pe scalp care sper sa nu fie psoriazis cu toate ca la aia s-a gandit si medicul
mai am destule dar nu le mai insir ca ma iau durerile de cap. cert e ca rau nu ma simt dar nah
trebuie sa ma intaresc putin, sa zic asa.
In rest nu am mai facut nimic...ieri am inceput munca, si cam atat. acasa am stat cu buni...nu am iesit mai deloc. dar a bucur ca am putut sta cu ea
tu , ce mai zici, ceva noutati?
Vai..imi pare rau.Sper sa se faca bine.Multa sanatate!
Of..mai Andra mai ce-i cu tine..Bine ca nu iei pastile e mai bun ceaiul.Sper sa fii ok.Si mie imi cade parul in prostie..ma pieptan dimineata si strang un pumn de par..si seara la fel..si nu mai zic ca e perna plina de el.Cred ca o sa raman cu 2 fire in cap...Ca vad ca nu face fata niciun tratament la el..si am zis sa nu mai folosesc nimic..!
E bine ca ti-ai reluat programul..
Eu ce sa fac..le astept pe fete..au zis ca vin pe la 22:30 dar nu stiu daca mai ma lasa mama cand vin ele..in rest..maine cred ca imi vin ''musafirii''-nu ma intreba cum stiu..ma cunosc.Nimica nou..
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat