View Single Post
  #2225 (permalink)  
Vechi 20 mai 2012, 07:45:27
pebbles's Avatar
pebbles pebbles este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 apr 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 35
Date: 184cm, 107kg
Mesaje: 349
Aprecieri acordate: 25
Am fost apreciat(a) de 61 ori in 45 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 100-110 kg

fetelor,un sfat.poate suna prostesc ce intreb dar am nevoie de o parere
mie nu-mi place apa,deloc.beau maxim 200 ml pe zi.de cand am inceput dieta insa m-am ambitionat sa beau minim 1,5 l/zi,stiu ca trebe 2 l dar si 1,5 e bine fata de 0,2 l .dar ca sa nu fie dracul atat de negru beau apa cu mere de la lidl(21 kcal/100 ml).e singura care pot s-o beau
acum o sapt mi s-a terminat si cum lenea e cucoana mare ,n-am mai fost pana in lidl doar pt apa ,asa ca am luat de la un magazinas din cartier apa plata simpla si ce credeti ca s-a intamplat?nu am baut decat 1,5 l in 5 zile
si acum intrebare,se poate oarecum stopa procesul de slabire(sau ingreuna) din cauza lipsei apei?intreb pt ca in ultima sapt nicio modificare pe cantar si in primele 3 sapt slabisem 5,7 kg
pe de alta parte eu cred ca si piticii mei de pe creier sunt tare nervosi si-mi calca cerebelul in picioare cum vor ei,ca de cand cu plecarea in concediu tot ce am in minte e sa ajung la minim 90 pana la mijlocul lui iulie
pebbles, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2263 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1746 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat