View Single Post
  #2282 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 21:33:40
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de irina27 Vezi mesajul
Roxiiii,ma bucur tare mult ca te-am vazut si eu in realitatedar imi pare rau ca te gasesc in starea asta..
capul sus te rog..o sa fie bine si pt tine.cu facultatea ma asteptam,sunt complet neorganizati...cu iubitul tau nu ma pronunt ca nu stiu detalii iar cu greutatea o sa iti revii tu..sper sa imi revin si eu ..sunt asa pufoasa,nici mie nu imi vine sa cred cat am pus in ultima luna..si parca nu mai sunt asa motivata sa arat perfect,nu mai am chef de slabit,m-am saturat sa ma gandesc numai la slabit..dar o sa imi revin sigur,si cu munca si cu facultate si cu sport..program incarcat..sper sa am timp sa mi-l impart cum trebuie.Te pup
Si eu ma bucur ca te`am vazut De dimineata nici nu stiam cine ma striga, eram asa de zapacita de nu stiam de mine

Sa stii ca eu nu ma asteptam. Pentru o facultate ce se vrea a fi printre primele dintre cele particulare lasa de dorit. Nu se poate sa asiguri pe cineva ca va intra pe niste locuri ce nu`s sigure. Ma bucur totusi ca tu ai reusit

Eh, lasa ca ai sa iti revii Ai vazut ca si eu sunt mai pufoasa, dar trebuie sa trecem peste astea, nu? Poate mai vin saptamana asta pe la facultate sa mai vb cu doamna decan si poate ne mai vedem si stam mai mult la taclale ca acum eram prea grabita. Unde muncesti? Lasa ca ai sa vezi ca atunci sigur o sa slabesti pentru ca o sa fii mai activa

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul

Oricum..o facultate de stat e mai bine vazuta decat una privata.
Eh , la mine se da examen numai joi si vineri..si sunt multi..Sa stii ca ai dreptate..Eu sper sa am noroc sa ma pun la traseu macar pana pe 10 noiembrie e mai nashpa sa dai examenul iarna
Hei scumpa imi imaginez cum te simti.Daca nu-i anul asta sa vezi ce mandra te simti la anu
O sa fie doar atat.Acum esti si stresata..si ai atatea pe cap+nebuna aia de care povesteai..
Stiu ca e mai bine vazuta, dar anul asta la buget nu aveam cum sa intru, trebuia sa dau examen si nu ma pregatisem, iar la cu taxa nu imi permiteam sa ma duc fara sa ma duc si la servici si la stat e mai strict in privinta prezentei.
Aiurea Da, sa stii ca e mai greu iarna. Deocamdata astept sa ma dezmeticesc si sa incerc sa le rezolv pe toate, daca nu pot acum ramane la primavara.
Iti dai seama ca la anul nu mai repet greseala asta si ma inscriu la mai multe sa fiu sg ca intru. Dar nu vreau nici sa pierd un an degeaba
Sper.. Stiu, am o gramada de probleme, dar totusi.. eu la stres slabeam

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Scumpo, imi pare rau ca treci printr-o perioada asa aiurea offf, sa sti ca suntem alaturi de tine
Si te intelesg, e greu mai ales ca au venit toate gramada dar stii ca asa e mereu, can dvine una apoi zici ca ploua cu probleme
Asa am patit si eu vara asta
trebuie sa fi tare, optimista, sa nu bagi in seama pe cine nu merita.
Te pup si ai grija de tine
Multumesc scumpo Stiam eu ca pot conta pe voi

Da, este foarte greu, mai ales ca de prin iunie tot asa o tin, numai in probleme, iar acum chiar pe toate planurile o duc rau, n`am nimic cu care sa ma multumesc

Imi pare rau ca ai trecut si tu prin momente grele. Oricum, suntem fete puternice, nu? Dar cateodata oricat de puternica ai fi tot clachezi si simti ca nu mai poti rezista

Te pup si eu si multumesc de sfaturi
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]