Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul lui Roxii

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #2281 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 21:10:36
andra_aly's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Scumpo, imi pare rau ca treci printr-o perioada asa aiurea offf, sa sti ca suntem alaturi de tine
Si te intelesg, e greu mai ales ca au venit toate gramada dar stii ca asa e mereu, can dvine una apoi zici ca ploua cu probleme
Asa am patit si eu vara asta
trebuie sa fi tare, optimista, sa nu bagi in seama pe cine nu merita.
Te pup si ai grija de tine
  #2282 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 21:33:40
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de irina27 Vezi mesajul
Roxiiii,ma bucur tare mult ca te-am vazut si eu in realitatedar imi pare rau ca te gasesc in starea asta..
capul sus te rog..o sa fie bine si pt tine.cu facultatea ma asteptam,sunt complet neorganizati...cu iubitul tau nu ma pronunt ca nu stiu detalii iar cu greutatea o sa iti revii tu..sper sa imi revin si eu ..sunt asa pufoasa,nici mie nu imi vine sa cred cat am pus in ultima luna..si parca nu mai sunt asa motivata sa arat perfect,nu mai am chef de slabit,m-am saturat sa ma gandesc numai la slabit..dar o sa imi revin sigur,si cu munca si cu facultate si cu sport..program incarcat..sper sa am timp sa mi-l impart cum trebuie.Te pup
Si eu ma bucur ca te`am vazut De dimineata nici nu stiam cine ma striga, eram asa de zapacita de nu stiam de mine

Sa stii ca eu nu ma asteptam. Pentru o facultate ce se vrea a fi printre primele dintre cele particulare lasa de dorit. Nu se poate sa asiguri pe cineva ca va intra pe niste locuri ce nu`s sigure. Ma bucur totusi ca tu ai reusit

Eh, lasa ca ai sa iti revii Ai vazut ca si eu sunt mai pufoasa, dar trebuie sa trecem peste astea, nu? Poate mai vin saptamana asta pe la facultate sa mai vb cu doamna decan si poate ne mai vedem si stam mai mult la taclale ca acum eram prea grabita. Unde muncesti? Lasa ca ai sa vezi ca atunci sigur o sa slabesti pentru ca o sa fii mai activa

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul

Oricum..o facultate de stat e mai bine vazuta decat una privata.
Eh , la mine se da examen numai joi si vineri..si sunt multi..Sa stii ca ai dreptate..Eu sper sa am noroc sa ma pun la traseu macar pana pe 10 noiembrie e mai nashpa sa dai examenul iarna
Hei scumpa imi imaginez cum te simti.Daca nu-i anul asta sa vezi ce mandra te simti la anu
O sa fie doar atat.Acum esti si stresata..si ai atatea pe cap+nebuna aia de care povesteai..
Stiu ca e mai bine vazuta, dar anul asta la buget nu aveam cum sa intru, trebuia sa dau examen si nu ma pregatisem, iar la cu taxa nu imi permiteam sa ma duc fara sa ma duc si la servici si la stat e mai strict in privinta prezentei.
Aiurea Da, sa stii ca e mai greu iarna. Deocamdata astept sa ma dezmeticesc si sa incerc sa le rezolv pe toate, daca nu pot acum ramane la primavara.
Iti dai seama ca la anul nu mai repet greseala asta si ma inscriu la mai multe sa fiu sg ca intru. Dar nu vreau nici sa pierd un an degeaba
Sper.. Stiu, am o gramada de probleme, dar totusi.. eu la stres slabeam

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Scumpo, imi pare rau ca treci printr-o perioada asa aiurea offf, sa sti ca suntem alaturi de tine
Si te intelesg, e greu mai ales ca au venit toate gramada dar stii ca asa e mereu, can dvine una apoi zici ca ploua cu probleme
Asa am patit si eu vara asta
trebuie sa fi tare, optimista, sa nu bagi in seama pe cine nu merita.
Te pup si ai grija de tine
Multumesc scumpo Stiam eu ca pot conta pe voi

Da, este foarte greu, mai ales ca de prin iunie tot asa o tin, numai in probleme, iar acum chiar pe toate planurile o duc rau, n`am nimic cu care sa ma multumesc

Imi pare rau ca ai trecut si tu prin momente grele. Oricum, suntem fete puternice, nu? Dar cateodata oricat de puternica ai fi tot clachezi si simti ca nu mai poti rezista

Te pup si eu si multumesc de sfaturi
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2283 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 22:16:48
irina27's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personalizata+sport
Date: 171cm, 62kg
Mesaje: 534
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Si eu ma bucur ca te`am vazut De dimineata nici nu stiam cine ma striga, eram asa de zapacita de nu stiam de mine

Sa stii ca eu nu ma asteptam. Pentru o facultate ce se vrea a fi printre primele dintre cele particulare lasa de dorit. Nu se poate sa asiguri pe cineva ca va intra pe niste locuri ce nu`s sigure. Ma bucur totusi ca tu ai reusit

Eh, lasa ca ai sa iti revii Ai vazut ca si eu sunt mai pufoasa, dar trebuie sa trecem peste astea, nu? Poate mai vin saptamana asta pe la facultate sa mai vb cu doamna decan si poate ne mai vedem si stam mai mult la taclale ca acum eram prea grabita. Unde muncesti? Lasa ca ai sa vezi ca atunci sigur o sa slabesti pentru ca o sa fii mai activa

Mi-am dat seama,erai si grabita
Da,nici eu nu ma asteptam sa fie asa haos..sa vdm maine la cursuri cum va fi..Mie imi pare rau ca nu am intrat la kineto dar cred ca reusesc la anul
Da,sper..ca si mie imi e rusine sa mai ies din casa..mai ales sa ma intalnesc cu lume cunoscutacare ma stie slaba dar asta e ...te astept cu mare drag deocamdata nu muncesc,vreau sa imi caut..dar nu stiu unde..ca la promotii nu mai vreau.
Referitor la examenul pt carnet
sa stii ca e mai usor iarna ca nu te pune sa faci multe chestii,mai ales daca e zapadaeu asa am auzit.
__________________
Jurnal Irina
irina27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2131 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1614 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1098 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2284 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 22:47:38
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de irina27 Vezi mesajul

Mi-am dat seama,erai si grabita
Da,nici eu nu ma asteptam sa fie asa haos..sa vdm maine la cursuri cum va fi..Mie imi pare rau ca nu am intrat la kineto dar cred ca reusesc la anul
Da,sper..ca si mie imi e rusine sa mai ies din casa..mai ales sa ma intalnesc cu lume cunoscutacare ma stie slaba dar asta e ...te astept cu mare drag deocamdata nu muncesc,vreau sa imi caut..dar nu stiu unde..ca la promotii nu mai vreau.
Referitor la examenul pt carnet
sa stii ca e mai usor iarna ca nu te pune sa faci multe chestii,mai ales daca e zapadaeu asa am auzit.
Da, eram grabita si ma astepta si mama

App, am uitat sa iti spun ca esti foarte frumoasa! Exact ca in poze

Pai si ce faci daca intri la kineto la anu`? Abandonezi facultatea asta? Eu am intrat acum pe facebook`ul facultatii si zice ca organizeaza o sesiune extraordinara de reexaminari si credite Nush ce o vrea sa zica dar poate mai suplimenteaza numarul de locuri Poate am noroc. Daca nu, astept pana la anul, la alta facultate nu ma mut Eh, asta este. Stiu ca e greu, dar cel putin nu esti la acelasi nr de kg ca la inceput.
Depinde, si eu am auzit opinii si opinii. Unii zic ca e mai usor, altii ca e mai greu
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2285 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 23:10:04
irina27's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personalizata+sport
Date: 171cm, 62kg
Mesaje: 534
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Da, eram grabita si ma astepta si mama

App, am uitat sa iti spun ca esti foarte frumoasa! Exact ca in poze

Pai si ce faci daca intri la kineto la anu`? Abandonezi facultatea asta? Eu am intrat acum pe facebook`ul facultatii si zice ca organizeaza o sesiune extraordinara de reexaminari si credite Nush ce o vrea sa zica dar poate mai suplimenteaza numarul de locuri Poate am noroc. Daca nu, astept pana la anul, la alta facultate nu ma mut Eh, asta este. Stiu ca e greu, dar cel putin nu esti la acelasi nr de kg ca la inceput.
Depinde, si eu am auzit opinii si opinii. Unii zic ca e mai usor, altii ca e mai greu
Mersi pt compliment,si tu arati ca in poze
Pai m-as muta la distanta.Ce tare,poate totusi ai noroc,iti tin pumniiNici mult nu mai am pana ajung ca la inceput,dar macar sunt mai lucrata datorita sportului...acum cred ca am 65 d kg.in 2 luni sper sa termin
__________________
Jurnal Irina
irina27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2131 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1614 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1098 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2286 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 23:18:18
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de irina27 Vezi mesajul

Mersi pt compliment,si tu arati ca in poze
Pai m-as muta la distanta.Ce tare,poate totusi ai noroc,iti tin pumniiNici mult nu mai am pana ajung ca la inceput,dar macar sunt mai lucrata datorita sportului...acum cred ca am 65 d kg.in 2 luni sper sa termin
Multumesc

Pai merge ? Sa speram ca se rezolva. Nush acum, o sa mai sun sa vad cand or avea un raspuns cv. Eh, lasa ca iti revii tu. Oricum, tu esti si inalta, deci nu se vede asa rau
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2287 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 23:26:24
irina27's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personalizata+sport
Date: 171cm, 62kg
Mesaje: 534
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Multumesc

Pai merge ? Sa speram ca se rezolva. Nush acum, o sa mai sun sa vad cand or avea un raspuns cv. Eh, lasa ca iti revii tu. Oricum, tu esti si inalta, deci nu se vede asa rau
Npc
Merge dar am inteles ca nu ar fi acreditata.Sa suni sa te tii de capul lor
Da,ma mai salveaza inaltimea
Am iesit ca maine la 6 jum trezirea
__________________
Jurnal Irina
irina27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2131 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1614 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1098 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2288 (permalink)  
Vechi 04 oct 2011, 01:02:08
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de irina27 Vezi mesajul

Npc
Merge dar am inteles ca nu ar fi acreditata.Sa suni sa te tii de capul lor
Da,ma mai salveaza inaltimea
Am iesit ca maine la 6 jum trezirea
Eh, pai si daca nu e acreditata la ce mai te chinui? O sa sun. Poate cine stie, am noroc si eu in sfarsit .

Ce n`as da sa fiu si eu mai inalta

Ok, somn usor si succes maine!
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2289 (permalink)  
Vechi 04 oct 2011, 05:57:10
Alexik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

[COLOR="RoyalBlue"]
Citat:
Anterior postat de irina27 Vezi mesajul
sa stii ca e mai usor iarna ca nu te pune sa faci multe chestii,mai ales daca e zapadaeu asa am auzit.


Depinde de cine nimeresti..sunt nebuni care te pui sa faci chestii fie ca-i zapada sau lapovita..|nu-s asa de grele parcarile.Deh , fiecare e diferit
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done



  #2290 (permalink)  
Vechi 04 oct 2011, 09:47:17
ramo0215's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2010
Locaţie: craiova, Romania
Vârsta: 33
Dieta: hipocalorica
Date: 168cm, 83kg
Mesaje: 3.685
Aprecieri acordate: 457
Am fost apreciat(a) de 433 ori in 347 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Hello Jurnalule! Long time, no see. S`au petrecut atat de multe.. nici nu stiu de unde sa incep. In primul rand am patit`o iar M`am inscris ca fraiera dekt la Cantemir, la Comunicare si Relatii Publice. Bun, totul bine si frumos, am fost de am platit taxa de inscriere, mi`au dat legitimatia de admitere si m`au asigurat ca au locuri destule si ca voi intra sigur. Mergand pe ideea asta m`am culcat pe o ureche si nu m`am mai inscris la alta facultate. Ei, si ce credeti? Cand s`au afisat rezultatele am avut un soc! Au fost admisi decat doi studenti si atat! Am ramas cu gura cascata! Am fost azi la secretariat si am intrat in audienta la decan. Ei si ce credeti ca mi`a spus doamna decan? Ca nu este vina ei, ea nu se ocupa de nr de locuri si ca ei au spus ca au destule locuri pentru ca erau convinsi ca li se vor aproba locurile suplimentare. Pai cum asa frate!? Tu asiguri omul de niste locuri ce inca nu`s aprobate? Trebuia sa ne spuna inca de cand ne`am inscris ca nu sunt sigure locurile si ma inscriam atunci si in alte parti, nu sa ma asigure ca voi fi admisa doar din presupuneri. Gasise apoi o solutie, sa ma transfer la stiinte politice ca acolo mai ramasesera locurile. Pai cum, adica imi dai resturile doar asa ca sa`mi inchizi gura? Nu vreau, eu vroiam la CRP nu la Stiinte Politice. In fine, cu problema asta nu stiu ce voi face. Am facut impreuna cu o fata plangere si cerere sa ma repartizeze la acelasi profil in cazul in care vreunul din cei ce au fost admisi va renunta si daca nu, voi merge mai departe. Asa, acum alte probleme, de data asta familiale, multe certuri si neintelegeri. Pe alta parte mai e si fostul, care inca ma suna, imi trimite mesaje si ma acuza. Mai e si fosta lui prietena, care nush ce naiba s`a trezit si a inceput sa ma sune ca vezi domle il vrea ea inapoi si ma injura doar pt ca el inca ma iubeste. De parca ar fi vina mea. Pe langa toate astea ieri am ajuns si la urgente iar doctorii m`au trimis sa`mi fac analize ca cica sunt suspecta de glanda. Si colac peste pupaza, probabil din cauza glandei, ca altfel nu`mi explic de ce, in doar cateva zile am pus pe mine 2 kg(sau cel putin asa zice cantarul) in conditiile in care am mancat exemplar, nici n`am mai pus gura pe dulciuri, prajeli, etc.. si de ar fi doar asta, dar sunt si foarte umflata, nu arat ca si cum as fi pus doar atat. Mi`e asa rusine. Mi`e rusine sa ies si din casa. Eu, care eram un exemplu pentru toata lumea acum am ajuns asa? Si makr daca stiam ca am gresit. Doamne, cand se vor termina si necazurile mele ca sincer nu mai rezist. Imi bag picioarele in ea de viata ! Of, hai ca am scris aici un roman intreg, dar cu altcineva chiar nu pot vorbi despre asta decat cu voi, slabutele mele si trebuia sa ma descarc
iubita nu fi trista..totul o sa s rezolve..sti k tot raul este spre bn..in legatura cu fostul nu poti sa iti schimbi nr de tel?..si fi optimista cu analizele..o sa iasa bn..ai grija de tn..te poop
__________________

Jurnal-ramo0215
ramo0215, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 834 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
dieta, jurnal slabit, slabit adolescente, sport

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnalul Roz al lui Suzume Suzume Arhiva jurnale slabit 936 25 dec 2010 17:32:32
Jurnalul lui Rosse Rosse Arhiva jurnale slabit 55 22 iul 2010 16:21:12
Jurnalul lui Bia :) Bia:) Arhiva jurnale slabit 68 15 mai 2010 09:14:01
:) jurnalul lui wadaa wadaa21 Arhiva jurnale slabit 31 21 apr 2010 11:36:58
Jurnalul lui feliutza FELIUTZA Arhiva jurnale slabit 15 06 nov 2009 14:53:55

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole