Subiect: Jurnal Alexik
View Single Post
  #2329 (permalink)  
Vechi 25 dec 2011, 15:25:07
just21's Avatar
just21 just21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 aug 2010
Locaţie: somewhere, Romania
Vârsta: 30
Dieta: ...
Date: 162cm, 60.5kg
Mesaje: 1.858
Aprecieri acordate: 10
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexik

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul

Faza e ca ma gandesc si la mineedaca ai sti de cate ori as vrea sa incep sb..dar imi dau seama ca rezist eu..3 hai 4 saptamani(cu tot cu 2 sapt faza 2) da ca sa nu ma ingras trebuie mai mult de 3 sapt faza 2si de ce sa ma lungesc atat?

Daca vrei de maine scrie tot ce mancam intr-un document..si-l punem la sf zilei si facem asa timp de 1 sapt+sport mai mereu(adica eu fac chiar si cand n-am chef) si trebuie sa dau jos..mai ales ca acum corpul meu s-a invatat numai cu dulce..asa ca daca il pun deodata la slabit ar trb sa dea jos

Oho , cat am asteptat eu carneaaa
Da ar fii bine sa incepem sa scrie ce mancam.Imi place ideea.Eu sport intens voi face de marti la sala si inot.E perioada perfecta pt inot.Maine ma multumesc cu bicicleta mea.Eu m`am obisnuit sa ciugulesc mai mult fara mese fixe.Deci cred ca e bine sa ne scriem meniurile in jurnal
Ai dreptate cu Sb..Mie mi`ar fii frica ca poate as ceda la fructe..Nu paine pt ca in sfarsit pot sa ma abtin de la paine!!!!!!!Daca-i stii ce fericita sunt~!!!!!Nu am mai mancat paine de o saptamana!!!E fff bine pt mine..Acuma sa ma dezintoxic de ce am mancat azi si imi revin..
Vreau sa scap de cateva kg pana in 1 ianuarie.De revelion va fii foarte bine pt mine pt ca nu sunt acasa..Sunt pe partie in timpul zilei iar seara la petrecere!Clar ca nu voi avea eu timp de mancare!
__________________