View Single Post
  #2494 (permalink)  
Vechi 22 oct 2010, 20:37:26
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Anes, vad ca esti cumintica si ai papat f frumos azi, felicitari ca ai intrat asa bine in ritm
Si aveti dreptate cu strugurii, va jur ca nu mi-e pofta deloc, cand trec pe langa ei in supermarket, nu ma atrag ca stiu ca nu sunt buni..Eu aveam in curte deaia mici, dulci si care te manjeai toata mov de la ei
Da nu am mai gustat deaia, aveti dreptate ca sunt stropiti cu tot felul de tampenii..da ce nu mai e stropit azi
Vad ca nu te lipesti de la Angela de struguri

Kiki, bine ai revenit, de ce dieta te stii acuma?sper ca sa te mobilizezi aici cu noi, eu ma mandresc ca fetele din gasca asta au avut rezultate superr, din ianuarie si pana acumaSi acum avem un nou val, care or sa reuseasca si ele sa fie slabuteBafta si te asteptam in fiecare zi cu vesti bune

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor ,azi am gafat Sunt suparata am mancat lichiu cu varza,de ce ? de ce? de ce? Am fost 8 zile asa cuminte si a trebuit sa fac eu ceva,sper sa nu ma dezamagesc si sa clachez din nou,sper sa depasesc momentul si sa continui sa pap frumos ca inainte.
NU stiu ce e ala lichiu da nu suna a bine
O abatere sapt asta nu cred ca mai conteaza, conteaza ca in weekends apapi sanatos si nu o sa se cunoasca "abaterea" asta cu lichiul..

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Exact, asa este.
OK,atunci nu mai bat campii cu gratie !!!!!![/QUOTE]
Felicia, trimite-i invitatie si sigur o sa accepte..si asa o vezi si tu

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna seara fete dragi ,eu cu ingerasul deja am inceput prima runda de joc ! Pana dimineata avem destul timp ! Cum a venit,i-am pus sa pape,am tras o tura sa ne mai uitam dupa tv foarte mari si nu am gasit ce cauta el inca ,ne-am intors, am facut repede un ceiut,un dus si la joc ! Al meu papa inghetata langa mine si dupa ce ca ma doare gatul ,parca imi este si pofta ! Dar rontai seminte crude ! O sa intru mai tarziu sa vad ce faceti !
DEci sunteti in focuri..tu si cu raceala pe tine si nu te lasiDa-o-ncolo de inghetata, mai bine papa un iaurt de fructe ceva, un shake..Sa-l bati mar, sa-i iasa inghetata pe nas!!
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna fetele.....
Emy sper ca ziua ta a fost in regula nu ca a mea.....si a mea a fost pana la un momendat....am fost la alt depozit de mat.totul in regula maine imi aduc materialele...am mers la Petrosani la cel cu coltarul....fetelor oamenii acestia zici ca se tampesc....mi-a spus ca sa merg acolo ca are modele si magazin de desfacere,etc....vrajeala,am ajuns la atelierul unde lucra....nu m-a incantat si cum pt. mine prima impresie conteaza asta e,stiam ca nu e de bun augur....pe langa pretul cel discutasem acasa tipul a m-ai pus inca 1000 lei (10 milioane vechi)si a inceput sa bage din top si sa invoce tot felul de motive....nu mi-am pierdut prea mult timpul cu el....l-am lasat in plata Domnului...am plecat de la el si am intrat intr-un magazin de mob.am gasit un coltar la 1500 lei si imi face si fotoliu la el e cam scump fotoliul 550 lei dar cel putin e frumos si stiu pe ce dau banii,de la tip ma puteam astepta sa ma minta in continuare.....asa mi-a lasat un gust amar intamplarea aceasta....cum poti fi fara pic de coloana vertebrala?...cum poti mintii cu atata usurinta?
Anes,da te pun la treaba....pana ajungi tu nu stiu daca mustul nu se acreste....acum ma duc la culcare....mi-e somn....am papat zacusca cu paine neagra.....
Noapte buna fetele,somn usor,vise frumoase.....maine am multa treaba nu stiu cand intru... pe toate cu mult drag........
Doamne, ce tara avem..nu stiu ce in capul "meseriasilor" astora, in loc sa isi faca un bun renume ca in timp sa castige clienti si experienta, sa le mearga bine, merg pe principiul"il fur pe asta ca vad ca are bani si-i fraier" nu se gandeste ca tu nu mai calci a 2 oara pe acolo..Tampiti, ce sa mai..Aici in Ita(si cred ca in toata lumea), nu mai stiu cum sa se poarte cu clientii, si la noi parca iti fac ei o favoare pe banii tai..NU stiu zau ce ma trage spre Ro, dar eu tot sper sa-l gasesc pe meseriasu ala de treaba si pe functionarul ala corect si cu zambetul pe buze
Noapte buna scumpo
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de VentoFreddo; 22 oct 2010 at 21:16:41.