View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 10 ian 2012, 16:29:53
danielaslim's Avatar
danielaslim danielaslim este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2011
Locaţie: constanta, Romania
Dieta: South Beach
Date: 168cm, 63kg
Mesaje: 991
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 46 ori in 42 mesaje
Implicit Re: Jurnal Danielaslim-lupta pentru schimbare

Citat:
Anterior postat de loveyngy Vezi mesajul
Buna Finuta....uite acum am terminat pranzul..am scris meniul deseara il salvez, ca inca nustiu ce voi papa deseara care ca vreo salata si carne... peste jum de ora plec la servici...uffa
De ce nu-ti faci un album cu poze.asa sa te vedem de la cat erai la cat vei ajunge...
e gata cafeau...accum iubi a facut cafea adusa de amici din JIAMAICA...DA NU AM BAUT DEOARECE NU A PUS INDULCITOR..sunt tare....
azi am mancat...la md- dovlecei fierti si o bucatica de piet de pui, apoi g1 ...arahide si pranz- supa de legume, 2 oua fierte si o bucatica de mozzarella...si asiago...30g...
Tu ce ai facut?
naslica mea
eu acum vin de shopping miam luat oi rochie....cu o reducere de 3 milioane era 8,am luato cu 5
ma frecat ceva sa merg sa ma masor fara tranzit si mancata si imbracata cu geaca,cizme...si mia aratat 60,400
si am ramas soc!
dar de-naibi,cand am venit acasa,am pus un budon de 5 litri de apa plin pe cantar si mia dat 5,40 kg deci alk meu arata bine si asa ca am incredere in el
sincer de acum inainte nu o sa mai am incredere in aparatele astea...si mama cantarit si la 5 dupa ce am baut 1 littru de apa
deci sunt nebuuna!!!
miam luat si niste creme de cioco gen finetti bio am luat si e de pofta un varf de lingurita,iar de maine nu mai iau,promit!
cu sanatatea staa foarte bine! off.si ce buni erau fulgii de ovaz de dimi cu lapte cald...si alune pe acolo dar maine nu mai avem...maine avem un mar micutz sau juma de banana
azi nu mai pun meniul....zic doar ce am mancat azi:
md:ovaz cu lapte,2 cuburi cioco,un pumn de alune
pz:un iaurt cu seminte de floarea soarelui,2-3- guri de sana
g:o lungurita de finetti bio
cn:muschi file frpit cu niste muraturi!yammi!
haidi ca vin in 15 minute si cu meniul de maine
__________________
Ma asteapta costumul de baiee!!!
Jurnalul meu drag0897.html#post894412
Noi nu facem abateri!!!10918.html#post897315