View Single Post
  #25 (permalink)  
Vechi 07 feb 2012, 22:01:54
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor

Bine te-am gasit casuta mea. Abia acum am terminat treaba de seara ,sotul s-a urcat in pat la un film si eu am ramas stapana pe calculator. Sa-ti spun ca astazi am mancat prost si ca repartitie a meselor dar si ca ,combinatii a alimentelor. Am plecat de acasa la ora opt fara sa-mi iau pachet la mine si fara sa apuc sa mananc ceva. Astazi nu am fost la serviciu si am bantuit prin magazine dupa papica in principal. Am ajuns acasa pe la unsprezece cu foame mare. Nu a fost rau deloc ce am mancat atunci. Amestecul de seminte l-am mancat la pranz. Deja fructele goji le pun la inmuiat de seara si trebuia sa mananc. Aici faptul ca iaurtul are 2% grasime nu-i tocmai bine in amestec cu fulgii de cereale. Dupa ce termin stocul de iaurt pe care-l am am sa-mi cumpar mai slabut, desi eu stiu ca iaurtul cu 0% grasime nu este iaurt ci ceva aiurea, o facatura plina de carbohidrati. Dar langa cereale asta merge.. Seara am facut-o praf .Nu am mancat asa de mult , adica departe de a ma satura , dar ...prost pentru cina. Maine nu mai fac
Maine nu stiu ce zi voi avea. In nici un caz placuta. Voi merge la serviciu sa-mi clarific situatia si presimt ca va iesi cu un pic de discutii neplacute. Nici nu stiu ce-mi doresc. Sa raman acasa sau sa nu pierd minunatul loc de munca
Sper sa nu-mi bat joc de alimentatia mea pentru ca ar fi chiar fara rost.
Maine vin sa-ti povestesc , promit.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Răspuns cu citat