View Single Post
  #2502 (permalink)  
Vechi 02 mai 2013, 20:54:54
diadora's Avatar
diadora diadora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Resita, Romania
Date: 166cm, 71kg
Mesaje: 6.335
Aprecieri acordate: 212
Am fost apreciat(a) de 408 ori in 294 mesaje
Red face Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de Antonis Vezi mesajul
Anita sunt super outele...imi plac tare mult...
Dia buna seara iubita...acum depinde cu cine te duci unu' la mana..doi la mana depinde ce te intereseaza..adica ma explic
eu iti spun cum a fost acolo unde am fost eu pana acum

1. Zakinthos- o insula superba, cu plaje superbe gen cum vezi in Italia, Sardinia..nisip alb..mare incredbil de albastra...multe de vizitat in afara de faimoasa epava dintr-un golfulet frumos...si o plaja unde depune ouale broasca testoasa Careta Cartea nu prea ai..deci aici e perfect pentru leneveala, plaja, frappe si o tigare pe sezlong la umbra...daca fumezi

2. Creta- o insula mare cu plaje frumoase..cu multe locuri de vazut..eu am simtit-o asa cam mare...parca nu avea parfumul ala de statiune sa zic asa...insa repet..plaje fff frumoase

3. Rodhos- de vis..minunata, preferata mea..acolo mi-am intalnit si sotul..este combinatia perfecta de distractie, plaje ok- nu de vis cu nisip alb, mai degraba cu pietris mic (cel putin in zona orasului Rodhos, in alte statiuni am vazut ca erau plaje mai frumoase)..deci repet minunata, cetatea veche este fermecatoare, plina de istorie, ruinele din port, locul unde se gasea "Colosul din Rodhos", taverne si terase inmiresmate de flori de buganvil..la orice ora mergi pe strazi e plin de lume...miroase a vacanta

4. Santorini...de poveste!! de mers cu iubitul, sotul tau....sub nicio forma cu gasca, sau cu alte cupluri...este de un romantism
apusul este ca un wallpaper de pe google, casele albe, cu albastru, albastrul marii, al cerului, iti taie pur si simplu respiratia...
Ai unde sa te plimbi...mici boutiquri cochete unde gasesti fel de fel de souveniruri frumoase, stradute mici unde te poti plimba in tihna..nu merg masinile in orasul Fira i Oia cele mai cunoscute pentru plimbari nocturne si nu numai...poti vizita vulcanul inca activ..INSA nu exista plaje frumoase..NICI macar una...nisip nu exista..este o insula vulcanica...numai pietris negru..mai mic sau mai mare..

cam asta iti pot zice eu
daca m-ai pune sa aleg as alege Rodhos!
Iubita, singura mea conditie este sa pot merge cu masina. Si cred ca nu peste tot pot ajunge cu ea.
Cu prietenul meu vreau sa merg.
__________________
diadora, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1626 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 593 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat