View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 07 iul 2010, 13:48:44
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Cura cu oua de prepelita

Citat:
Anterior postat de alin33 Vezi mesajul
Multam de vizita, scuze ca nu eram acasa, te serveam cu o cafea Ca tot iti place clipitul asta
Da...NU beau cafea, dar un ceai de vitamine ar pica la fixDeabia am terminat sportul si sunt cam deshidratataApropo, nu mai da denumiri de marci aici, ceai cu vitamine era de ajuns
Dimineata nu ai voie sa mananci o perioada de timp. Perioada asta difera in functie de unde citesti cura. Ea variaza de la 30 minute pana la 2 ore. Dar mie nu-mi trebuie mancare nici dupa 4 ore. Mananc in jur de ora 13 pentru ca asa e normal, nu pentru ca as avea neaparata nevoie.
Got it..eu doar te-am avertizat de pericolele unei cure sub 1000 de cal..esti baiat mare, stii ce faci
Acum am senzatiile astea dupa doar 3 oua. Maine si poimaine cate 4 si apoi sunt cate 5. Va fi interesant, e sigur!
sa ne tii la curent cu..senzatiile tari
In legatura cu suferitul oualor: Omul e una dintre cele mai adaptabile fiinte de pe Pamant. Ma voi invata cu ele, bine ca nu au un gust oribil si nu au un miros respingator
Ai dreptate aici, poi pentru sanatate si eu as fi in stare sa pap orice cu gust aiurea
O zi buna, Alin!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat