View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 11 dec 2010, 10:23:34
cristi2201's Avatar
cristi2201 cristi2201 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica
Date: 163cm, 57.1kg
Mesaje: 566
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Mihaela1006

Neatza Ma bucur sa aud ca stai din ce in ce mai bine cu sportul . Este un avantaj si sa stai la etajul 5 nu? Eu stau la casa, deci... nu prea ma ajuta scarile, decat cele de la facultate . O sa caut si eu carti in format electronic sa vad ce scrie prin ele, macar sa citesc cate putin , informativ .
In legatura cu dieta, vreau sa iti spun ca mi-ai facut pofta de pate , dar prefer sa nu mananc , mai ales ca deja am luat micul dejun . oricum, daca zici ca e facut in casa, sigur are mai putine calorii decat cel de sibiu. Si eu am probleme cateodata cu unele alimente/mancaruri facute in casa, pentru ca stiu ca nu se potrivesc cu cele pe care le adaug eu in meniu, dar incerc sa gasesc ceva cat mai apropiat.Oricum , vreau sa spun ca eu nu as putea sa stau fara sa pap ceva consistent la pranz, o mancarica de ceva. Am vazut mai multe fete care la pranz mananca o salata sau un iaurt, sau fructe... Eu nu pot. Mi se face foame si ma intorc dupa o ora la un nou pranz ..

Eu iti urez o zi usoara, un week-end placut si foarte mult spor intr-ale dietei si sportului !
__________________
Jurnal Cristi


Don’t surrender ’cause you can win