View Single Post
  #26 (permalink)  
Vechi 08 feb 2012, 09:06:50
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marilo - o speranta de ajutor




Dine te-am gasit scumpa in casuta ta si multumesc de invitatie ! Sincer n-am stiut ca ti-a construit casuta.Imi place! Am inteles ca vrei sa-ti postezi meniurile aici in casuta ta.Pentru ca de salvat vad ca stii sa le salvezi.Sper sa fiu destul de explicita si sa ma fac inteleasa.Ok sa incep:dupa ce ti-ai salvat meniul in calendar mergi si dai click pe Editeaza meniul.iti apare in dreapta meniul pe ziua respectiva.Dupa aia dai pag in jos pana unde scrie Calcule avansate si dai click pe el.O sa-ti apara meniul scris pe toata pag.Dai pg. in jos si dupa aia dai click pe Adauga meniu in forum.O sa-ti apara meniul iar insa scris altfel .Dai clic stanga,meniul se albastreste dupa aia dai click dreapta si dupa dai Copy.Si asa meniul se copie.Mergi in jurnal si-l postezi.Adica dai click stanga si apare o bara dupa care click dreapta si dai click pe Paste si meniul se copie in jurnal.sper ca ti-am explicat si ai inteles.Am explicat asa crezand ca nu prea stii sa folosesti calculatorul..poate ne intersectam azi sau maine si stam de vorba.te pup scumpa si-ti doresc o zi buna.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat