Subiect: Jurnal anairam
View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 13 apr 2010, 12:42:17
ANAIRAM's Avatar
ANAIRAM ANAIRAM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 23 mar 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: stil de viata sanatos
Date: 162cm, 55kg
Mesaje: 370
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal anairam

Citat:
Anterior postat de karemina Vezi mesajul
Buna Anairam am vazut ca ai primit cateva sfaturi f bune de la slabute am sa vin si eu cu o parere personala: am vazut ca vrei sa renunti la alimentele care stii ca fac rau si trebuie excluse din alimentatie atunci cand vrei sa scazi in greutate eu vin si iti propun sa incerci sa iti faci un meniu saptamanal si sa incerci sa te ti de el asta pana te vei obisnui cu ideea de dieta si iti va intra in reflex faptul ca nu ai voie anumite alimente
ms frumos de sfat
ideea ta nu este rea,am sa tin cont de ceea ce mi-ai spus
ideea mea este sa nu renunt la anumite alimente pe perioada dietei ci sa-mi fac un stil de viata dar in acelasi timp sa modific radical felul de ale conbina si modul lor de preparare
fara prajeli,fara dulciuri decat daca lesin de pofta si atunci mananc ca omul o bucatica nu 5, sucurile vreau sa le scot definitiv din alimentatie si sa beau doar sucuri naturale facute de mine acasa, vreau sa imi fac un obicei sa nu mai mananc dupa ora 18 deloc si miscarea sa fie permanenta
am un serviciu sedentar si asta ma omoare,8 ore cu fundul pe scaun e normal sa-mi faca fundul cat malul