View Single Post
  #27 (permalink)  
Vechi 19 dec 2010, 14:54:15
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 41
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: DIETA dr. Mihaela BILIC

Foarte bun subiect Curcubitza
Trebuie sa recunosc k si eu ii datorez multe dnei BilicEu am dat din greseala peste cartea ei Traiesc deci ma abtin....cautam pastile de slabit fara efecte adversein schimb am gasit cartea cu pricina si am stat pana la 4 dimi sa o citesc...pt mine mai mult decat sfaturile despre alimentatie....pe care le-am mai si adaptat dupa bunul plac....m-a ajutat faptul k mi-a redat sperantza k se poate....asa cum spune oricine poate slabi...si atunci am spus de ce nu si eu....in seara ai am decis sa nu mai beau cola si sa ma duc imediat cum vor deschide magazinele sa imi iau cantarSi asa am facut....in mare pot spune k am respectat principiile ei....adik am renuntat la prajeli si orice fel de junk food....am renuntat la rontaieli....la carbogazoase...la ulei si zahar rafinat....dar am ales totusi sa mai mananc si cate ceva dulce gen cereale sau batoane de cereale...sau gem diet....biscuiti digestivi....chiar si cate un iaurt cu fructe din cand in cand...si sportul l-am inceput odata cu dieta....si uite asa multumita ei si slabutelor am reusit sa imi implinesc visul de a ajunge la 70kgakm pt k stiu k se poate voi merge mai departe pana voi fi complet multumita de felul cum arat
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
Răspuns cu citat