View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 12:09:51
chiram's Avatar
chiram chiram este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 21 iul 2010
Locaţie: Campia Turzii, Romania
Vârsta: 36
Date: 170cm, 79kg
Mesaje: 48
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Talking Re: Ce esti dispusa sa faci pentru a slabi?

am facut de toate... m-am infometat, am tinut cure de slabire repetate(niciuna dusa la bun sfarsit), mi-am facut si analize la glanda dupa ce m-am ingrasat intr-o vara 10 kg... si concluzia... nu aveam nimic, am fost si la nutritionist si am dat o gramada de bani si mi-a dat ceva regimuri de la care aveam o stare permanenta de foame(dupa am pus la loc toate kg), am luat si capsula de slabit doua luni in timpu sesiunii combinata cu greva foamei si am slabit 13 kg in 2 luni... doar ca dupa aceea aveam stari de lesin, imi cadea paru si de abia ma ridicam dim pat(evident ca intr-un an am pus totul la loc). Acum m-am apucat de mancat sanatos, masaj anticelulitic si pastile de ceai verde pt detoxifiere..... sport mai usor pt ca imi creste musculatura de fiecare data si deasupra tot sunculitze.... sper sa reusesc de data asta!!!!!!
chiram, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1817 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1300 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 268 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat