View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 07 ian 2011, 14:48:46
khattiy's Avatar
khattiy khattiy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Orice este eficient
Date: 173cm, 68kg
Mesaje: 134
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Khattiy - Punctul culminant

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Buna scumpo Nu trebuie sa te superi ca esti la categoria asta. Stai linistita ca nu stai intr-un colt, uitata de noi
Suntem cu ochii pe tine ,sa sti
Avand in vedere ca zilele trecute nu ai mancat mai nimic...zc eu ca ai facut progrese inct incet tebuie sa papi mai mult. nu vrem sa ti se faca rau din cauza asta cred ca esti si tu constienta
Cine ti-a spus ca pieptul de pui e groaznic? si legumele? sunt chiar alimente ce e papa mai ales l dieta bine... nu trebuie sa il prajesti in ulei pieptul ca atunc e normal ca sa calriile. dar il poti face la gratar...la abur Legumele daca tot iti plac, le poti papa in salata sau le poti face la cuptor le marunteti pe toate sau le tai rondele si api le pui la cuptor. sa vezi ce bune sunt alaturi de o bucatica de carnita)
azi, pana acum ce ai papat?
Bravo pentru sala, dar trebuie sa si papi ca altfel ti se v-a face rau
O zi frumoasa iti doresc!
pai de dimineata am mancat un iaurt activia cu jumatate de covrig
si la pranz s-ar putea sa mananc niste ciorba de peste cu mamaliga (trebuie sa ma decid) cu peste prajit desi nu cred .
si seara s-ar putea sa mananc ceva dulce ca-i ziua mamei mele de nume si nu stiu sa vad :'>
khattiy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2358 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1841 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]