View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 26 nov 2009, 10:35:45
alabala's Avatar
alabala alabala este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 29 sep 2009
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 43
Dieta: ...inca ma gandesc .
Date: 160cm, 63kg
Mesaje: 262
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: diary of ala .......

Citat:
Anterior postat de mika_me Vezi mesajul
ete nah..si daca nu-ti vine ce???fa in asa fek incatsa iti vine..pune-te e treaba..si nu te mai plange...ca nu-i imposibil..si eu mi-am luat o pereche de blugi mai mici...pe care i-am probat si am stiut casunt mici...acum imi vin..totmulati..dar nu ma mai jeneaza..ca la inceput..e u prim pas..deci se poate...
iar cu capsulele de slabit...sa te bat nu alta...rusinica!..sa fie ultima data, da?

Stai linistita ca stiu cum reactioneaza capsula minune ..este un drog...am in casa de la cumnata mea farmacista care le-a incercat ..in fine ...gata sunt cuminte ...aseara la cina nu am mancat foarte mult si de baut la fel (faza cu mancatu ' mi se trage de la panarama aia de capsula,are efecte imediate dar din nefericire pe langa lipsa poftei de mancare te si distruge cu amfetamina care te tine treaza si asta duce la toate complicatiile ,organismul nu se odihneste ,slabeste si o ia razna )......pop si mai vb acum vad ca nu esti ...
alabala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1585 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1068 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]