View Single Post
  #28 (permalink)  
Vechi 25 aug 2011, 15:02:52
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Pumpkin Vezi mesajul


Buna Georgi Felicitari pt noul jurnal si multa bafta in continuare Mentinerea mi se pare cea mai grea etapa
Apropo de par.. si eu am aceeasi problema Intr-un timp ma dadeam cu ulei de ricin la radacini si ulei de masline pe lungime si parea mult mai sanatos. Nici nu mai pica la fel de mult. Si ca sa nu iti ramana parul uleios dupa e bine sa te speli cu 2 sampoane.
P. S. De frica sa nu imi mai pice nici macar nu ma mai pieptan dimineata
Salut !
Multumesc la fel!
Da e cea mai grea etapa...e partea care trebuie sa tina aproape mereu..doar daca ramai insarcinata si etc mai pui..dar in rest ar trebui sa te mentii.Dar daca stii sa actionezi iti vine usor.Trebuie sa o vezi ca pe ceva normal,nu ca TREBUIE SA MA MENTIN BAIII..ca asa iti va veni cel mai greu..si o data si o data o vei da cat colo...Am folosit ulei de ricin si masline dar nu au avut niciun efect..de vreo sapt ma pieptan doar inainte de a-l spala..si asa pica singur fara sa il ating.
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat