Subiect: Jurnal Alexik
View Single Post
  #2844 (permalink)  
Vechi 22 sep 2013, 11:17:20
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexik

De ceva zile am zis ca..s-a terminat si vacanta , e timpul sa revin cu totul la mancatul meu sanatos si sportul de 3 ori pe saptamana(pt inceput)

Cum am eliminat ce era prost si am inceput sa am grija ce mananc(desi cantitatile..sunt mari , sau mai bine zis...mananc din 3 in 3 ore) am si observat schimbari.

Poate era apa ,poate greutate luata intr-un timp scurt, cert e ca m-am intors la 53.8(ajunsesem la 55.3)

De la greutatea aceasta daca slabesc si 1kg in 1 saptamana jumatate e ok.
Ca target mi-am impus ziua unei prietene , majorat la care vreau sa port o rochie mulata pe corp Pana pe 26 noiembrie am timp destul ssa ajung la o greutate ok , si slabita in mod sanatos.
In maxim 1 saptamana o sa-mi fac si abonament la sala in buc , momentan inca ma gandesc unde..si la ce.
Am dat de niste melodii dance si am inceput sa sar aducandu-mi aminte de kangoo jumps , numai ca eram fara ghete
Desi kangoo nu m-a slabit pt ca mancam prost , acum cu ambitia si dorinta de a avea pt o perioada buna de timp simt ca reusesc sa fac rezultatele sa se vada

De asemenea vreau sa ma inscriu la dansuri dupa 1 luna de sala. Acum sper sa reusesc sa fac ce-mi propun pe langa facultate si practica..oricum , de acum vreau sa am timpul ocupat.Mi-am luat atata relaxare vara asta cat pt urmatorii 2 ani..soo i'm readyy


Desi sunt inainte de musafiri nu ma voi lua dupa cantar asa mult.
Mi-am propus saptamana sa fie clean , azi e a 3 zi de reusita(nici cu ciocolata neagra!!)
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done




Ultima dată editat de Alexik; 22 sep 2013 at 11:20:54.
Acest membru apreciaza mesajul lui Alexik:
elle24 (22 sep 2013)