View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 19 dec 2010, 15:09:17
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 41
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: DIETA dr. Mihaela BILIC

Citat:
Anterior postat de curcubitza Vezi mesajul
Si eu ii datorez ei totul
Un bun prieten tinea dieta combinat cu sport...
Parintii si sora medici

Intr-un weekend asta vara a trecut pe la mine cu un snop de carti de slabit sub brat (Montignac, multe multe)
Am fost curioasa sa o vad pe cea a M. Bilic.
La prima impresie mi s-a parut superficiala, multe poze, scrisa cu verde si portocaliu ca afisele electorale ale lui Basescu ...Cih...mi-am spus ca e prea superficiala pentru inclinatia mea stiintifica....
APOI M-A CUCERIT DEFINITIV....simplu...la indemana oricui..important numai sa iti doresti cu adevarat...

SI DA POZE In caz ca nu te duce capul ia de aici poze sa stii CAT SI CE MANANCI.... mi se pare superpsiholoaga...

EU nu o cunosc, nu am fost la ea....dar am inteles foarte clar ceea ce am de facut cu viata mea!

MA BUCUR CA ESTI ALATURI DE MINE Alina
Te inteleg perfect....pt k aceleasi sentimente le-am avut euAdik stiam k e nutritionista care a slabit-o pe Teo....si deja aveam prejudecati...zic mda....nutritionista vedetelor....si cine stie ce bazaconii scumpe si de negasit promoveazadar am zis hai de curiozitate sa vad ce zice...si dupa cateva pagini deja eram k si drogatii....nu vroiam sa o mai las....eu tot spuneam k probabil oi avea ceva...k asa e felul meu...k mult nu mananc dar nush de ce oi fi grasacand am citit nu exista esti gras din cauza glandei sau alte bazaconii de genul ci esti gras pt k mananci ori mult ori prost pt k de la Auscwitz nu a iesit nimeni gras....am strambat putin din nas...pt k suna prea crud...dar atunci am realizat k are dreptate...si ce mi-a mai placut mult a fost faptul k poti aprecia cat mananci si da exemplele cu bucata de carne cat palma etc...mi s-a parut genial...pt k pe mine ma stresa sa stau sa cantaresc tot ce bag in gura....
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
Răspuns cu citat