Subiect: Jurnal Adina
View Single Post
  #293 (permalink)  
Vechi 09 iul 2011, 06:49:04
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de andy Vezi mesajul


Buna Adina nu imi e somnic si in seara asta se pare ca imi merge netu'
credeam ca daca o sa fiu in vacanta o sa ma tin de sport si dieta dar nu e asa,cand eram la munca nu aveam tot frigiderul la dispozitia mea ca acum am inceput sa mananca seminte si dulciuri in prostie.De abia astept sa incep din nou munca pt ca deja am ajuns la 65.4 simt ca daca continui asa in vacanta asta o sa ajung la 70kg
Nu te mai simti vinovata ca nu ai facut sport o zi,maine daca t simti mai bine poti sa recuperezi Nu este mai bine sa faci sport la prima ora decat sa il lasi pentru seara
Te pup dulce
Hey Andy Ce ma bucur ca ai mai intrat!
Of, imi pare rau.. Pai de ce papi mai multe dulciuri, esti suparata sau stresata cumva?Incearca macar sa papi fructe in locul lor.Atunci cand cumperi dulciuri si astea pentru casa, cumpara-ti neaparat si alimente sanatoase.Come on, Andy!Hai ca trebuie sa reusesti si tu!Nu vrei sa te duci la servici si sa te laude toata lumea ca ai slabit?
Ba da, e mai bine sa il faci sportu' dimineata dar ieri nu am avut timp iar seara deja eram foarte suparata.Uite acum mai stau putin sa se digere papica de la MD si ma apuc de sport
Multi pupici Te mai astept pe aici ca vad ca am ramas singura-cuc