View Single Post
  #304 (permalink)  
Vechi 29 mai 2013, 11:24:36
laura 87's Avatar
laura 87 laura 87 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 mai 2013
Locaţie: Campulung Moldovenesc, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Peronalizata
Date: 171cm, 102.4kg
Mesaje: 38
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 28 ori in 18 mesaje
Implicit Re: Sexy si skinkky in bikini - Concurs de slabit 27.05 - 22.07.2013

Buna fetelor! O zi frumoasa si cu spor la slabit va doresc! Eu tocmai am pregatit ciorbita si astept sa se stranga toata familia sa papam
Citat:
Anterior postat de Polux Vezi mesajul
Neata fete!

Meniul meu pe marti, 28 mai:
MD: 45 g edamer, 85 g paine dietetica "de seara", 1 ou fiert moale, 2 rosii cherry, 1 castravete, 1 ceapa verde
P: 210 g piept de pui la gratar cu legume crude (1/2 dovlecel, 3 rosii cherry, 1 castravete, ceapa verde)
G: 150 g ananas crud si o guile mica
C: 5 ciupercute la cuptor, 15 g cascaval slab, 1 mar cu scortisoara
Total: aproximativ 2000 calorii
Sport: 35 min (Workout 11 - BR)

Pup si o zi frumoasa!
Sper ca nu te superi pe mine, imi dau si eu cu parerea, dar nu cred ca in meniul asta ai aprox 2000 de calorii Ba cred ca abia treci cu 200-300 de 1000 de calorii ... Repet...sper ca nu te superi

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

M-am uitat putin la tine in meniu.. Parerea mea e ca aproape 100 de g de cartofi pai e multisor
Ai putea sa iti treci asta cheat meal
Pai...nu pot sa trec asta ca fiind cheat mealpentru ca sambata avem petrecere si avem deja programata o pizza deci am sa o trec pur si simplu neconforma cu -2pct daca imi este permis Stiu ca am facut o greseala dar alta data nu o mai repet, doar e spre binele meu
__________________
Laura's journal
laura 87, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
laura 87, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2405 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1888 kcal/zi. Pentru a slăbi 8 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 339 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui laura 87:
Kclaudyia (29 mai 2013)