View Single Post
  #309 (permalink)  
Vechi 04 sep 2012, 10:56:12
lady g's Avatar
lady g lady g este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 02 ian 2011
Locaţie: Copenhaga, Danemarca
Vârsta: 46
Date: 160cm, 62.7kg
Mesaje: 1.659
Aprecieri acordate: 209
Am fost apreciat(a) de 139 ori in 93 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XV)

Citat:
Anterior postat de diadora Vezi mesajul
Bine v-am gasit, iubitele mele!





Am ajuns aseara tariu, dupa o gramada de ore de mers! Parca si acum imi vajaie capul de la masina aia!
Oricum, m-am simtit tare bine, m-am relaxat, m-am simtit bine, m-am odihnit!
Cu toate astea, mi-a fost tareeeeeeee, tareeeeeeeeeeeeeeeeeeee dor de voi! Am tot zis ca imi voi cumpara si un laptop, dar intotdeauna sunt alte prioritati!
Nu face nimic, acuma sunt din nou aici, cu voi!
V-am citit din urma, vad ca sunteti bine, cu exceptia micului accident al ingerasei. Bine ca totul este ok si ca s-a rezolvat de la sine, fara sa mai mergeti la spital.
Moni, sa ai bafta cu Dukanul, si eu am adoptat niste principii si merg in continuare inainte. Rina mi-e draga, dar am ajuns la concluzia ca nu este pentru mine. Eu nu ma puteam abtine in zilele de carbo, mancam cat ma tineau puterile!
Oricum, ma bucur sa va vad din nou si va iubesc pe toateeeeeeeeee!
Bine ai revenit Dia!!Mi-a fost dor de tineImi pare bine ca te-ai relaxat si te-ai distrat

Citat:
Anterior postat de m1rela Vezi mesajul
Buna, fetelor .Am intrat sa va salut ,sa va pup si sa nu credeti ca v-am uitat .Vreau doar un ragaz ...sa ma linistesc in urma oboselii acumulate in ultimele 2 saptamani si sa stau mai mult cu Mariuca .Desi reusesc cu greu ....avem musafiri aproape in fiecare zi .Eu incerc sa ma mentin atat cat pot ....tin regim odata cu Mariuca si imi prinde bine . Voi ramane tot la Rina...abia astept sa incep dieta din nou... o sa am grija cu portiile si voi face sport .
Aaaa ...am uitat sa va spun ...m-am tuuuunssss ...nu mai am plete lungi .Gata.... am avut curaj si am facut-o si p-asta .
O zi frumoasa tuturor
Buna Mire!Si tu mi-ai lipsit.Multa sanatate Mariucai si vrem si noi poze fara plete
__________________
lady g, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2158 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1641 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 609 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]