View Single Post
  #3308 (permalink)  
Vechi 25 nov 2012, 08:17:21
bety's Avatar
bety bety este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: pitesti, Romania
Dieta: incerc sa mananc sanatos
Date: 162cm, 97kg
Mesaje: 3.073
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 143 ori in 89 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de Stefanie Vezi mesajul
Buna Bety !!!
La mine a luat-o rau de tot in sus momentan stagneaza pentru ca nu imi permite programul sa mai pot manca cate ceva (ma trezesc la 5:30 in fiecare dimineata ca sa pot ajunge la 7:30 in spital si cafeaua(cu tigara ) mi-a devenit prietena de baza )insa nu neglijez micul dejun .
La tine cum merge?Aceeasi situatie?
Pupicei fetelor
Eheee si la mine a urcat f mult.....ajunsesem la 83 .............acum am mai slabit putin..........dar sper ca de data asta sa nu opresc decat la 60

Citat:
Anterior postat de alinaelenaghita Vezi mesajul
buna fetelor!!!!multumesc k ma primiti si pe mn:*
acum 2 zile am inceput dieta.ma simt bine.nu ma simt obosita sau infometata.am sa apdatez tikerul k sa ma laud cu cat am slabit!va pup
O sa te lauzi,incet,incet .............o sa vezi schimbare la ticker si cantarSucces

Citat:
Anterior postat de alinaelenaghita Vezi mesajul
multumesc fetelor!!!sherpik insanatosire grabnica!!!!!
oricat m-am laudat eu acuma astagnez.azi am avut o zi plina...nu am stat deloc acasa si am mancat si eu ce am apucat.in consecinta pa pa dieta!!!!de luni o iau de la capat!!!
Asa mai patesc si eu ,dar nu ma las chiar daca o zi o dau in bara........
__________________
Jurnal betty - lupta cu kilogramele.
bety, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2206 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1689 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1173 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui bety:
lacra81 (25 nov 2012)