View Single Post
  #3362 (permalink)  
Vechi 04 mar 2014, 23:28:44
eliza david's Avatar
eliza david eliza david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: lowcarb
Date: 164cm, 59.6kg
Mesaje: 2.578
Aprecieri acordate: 191
Am fost apreciat(a) de 497 ori in 360 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul


Buna, are gust de ness, doar ca n-are cofeina
poate o sa o incerc si eu. sunt in pana de chestii de baut. tre sa renunt la vin

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Meniu 04.03.2014

Md: cafea cu indulcitor
G1: sana, alune coapte, ciocolata fara zahar, cafea
Pranz: ciorba de fasole boabe cu ceapa rosie
Cina: mancare de fasole verde cu o bucata de pulpa superioara, fara piele si 2-3 feliute de castravete in otet
G3: seminte fl. soarelui

Am reusit sa iau cina pana in ora 19...a trecut o saptamana, e tare greu fara nimic bun, dar imi doresc - 3 kg pana de ziua mea, adica peste aproximativ 2 luni

Mai urmeaza o alta saptamana de faza 1 si apoi pot introduce cate ceva...am in plan sa introc portia de carbohidrati permisa la micul dejun, unde mi-e cel mai greu...gen o banana mica dimineata sau...ocazional o bucata de ciocolata neagra sau ceva sa-mi potoleasca pofta de dulce
eu mi-am facut zilele trecute (nu tin SB decat din anumite pct de vedere ), iaurt grecesc cu cacao, indulcitor - sirop de agave, scortisoara si esenta de migdale. mi-a iesit o super crema, buna si cremoasa , stii ca se zice ca textura cremoasa face desertul mai gustos. poti sa incerci, nu cred ca e non SB

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Citesti De ce barbatii se insoara cu scorpii?
Asta e o carte? tre sa o gasesc si eu. Cred ca am explicatia, dar o confirmare e intotdeauna buna
__________________



jurnal de primavara
Acest membru apreciaza mesajul lui eliza david:
LOREDANA99 (05 mar 2014)