View Single Post
  #34 (permalink)  
Vechi 12 apr 2009, 11:19:56
Luna's Avatar
Luna Luna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 10 apr 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 167cm, 88.8kg
Mesaje: 2.211
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori intr-un mesaj
Implicit

Citat:
Anterior postat de Shorty Vezi mesajul
nu mananc de la aceea firma ...e o firma romaneasca ..mie nu imi place cocosul si firma din germania il pune ras si nu pot sa il scot... la firma asta e cubulete si pot sa il scot..
nu cerealele t baloneaza ci laptele..am patit si eu asta in primele 2 saptamani...dar am insistat si au trecut..variante ce mai poti incerca le lasi la imuiat seara cu apa si dimineata le mananci cu o lingurita de miere / le mananci cu iaurt sau cu suc natural de fructe / incerci cu lapte de soia..am inteles ca acel lapte nu baloneaza - eu nu il suport

eu ma bag la un pic de miscare si apoi fac o baita si apoi un pilaf pentru al meu...la 3 trebuie sa fiu la o aniversare deci nu stiu daca mai apuc sa scriu ceva astazi

va pup si fi-ti cumintele

Multumesc mult de sfaturi , o sa incerc cu miere, pt ca si cu iaurt am aceeasi problema.

Distractie placuta si la cat mai putine ispite
Si eu vreau sa ma apuc de sport. Sper sa pot, ca am febra de ieri
Apoi ma duc cu sora-mea prin oras. Are chef de cheltuit bani

O duminica frumoasa va doresc!
Luna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2446 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1929 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1413 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]