View Single Post
  #34 (permalink)  
Vechi 17 ian 2012, 22:56:52
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: "Slabute" din judetul Alba

Citat:
Anterior postat de Jonathan mommy Vezi mesajul
Ceao scumpa!Stiu nu e usor sa existe probleme financiare...Am trait-o pe pielea mea, inainte sa ma casatoresc, si in ultimul an de locuit in Spania...Situatia mea nu a fost roz deloc...Dar am scapat, si sunt ff bucuroasa...
Despre regim, eu de cand am inceput cu Atkins nu am mai papat paine, si nici paste , si vad ca da rezultate...Chiar daca in ultimele vreo 3 zile, cantarul a cam stagnat...Si eu fac papa pt familie, adica numai pt sot,pt ca Jonathan inca nu papå ca si noi, dar sotzul e tare intelegator daca nu fac in fiecare zi papa, mai ales cu dieta asta...

Succes in continuare , scumpa!
felicitari pt rezultate!!!
e super ca sotul e intelegator si nu te pune sa gatesti zilnic!
Citat:
Anterior postat de Jonathan mommy Vezi mesajul
Alli, sunt foarte cunoscute in Europa, si functioneza...Då un search pe google, si o sa gasesti multe info...Mie imi functioneaza. Se ia cate o pastila de fiecare data cand papi. De exemplu, daca slabesti 2 kg fara pastile, pastilele ALLI te poate ajuta sa mai slabesti pana la 1 kg.Pe mine m-a ajutat...si ma ajuta...Si pe sora mea din Danemarca a ajutat-o foarte mult...Dar sunt un pic cam scumpe, la nivelul de trai romanesc...Pe mine pastilele astea ma trimite foarte repede la baie, dupa ce iau...
daca sunt scumpe nu mai dau nici un search.....,momentan chiar nu imi permit!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat