Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3425 (permalink)  
Vechi 06 feb 2013, 13:20:38
mara_merkel's Avatar
mara_merkel mara_merkel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

[QUOTE=mateod;1218895]
Citat:
Anterior postat de mara_merkel Vezi mesajul

Buna dimineata slabutele,

Mara, noi impartim gatitul, totusi mai mult gatesc eu. El e carnivor, cea mai buna leguma e carnea, asa ca regimul acesta ne-a facut sa mancam asemanator.
A fost super shaorma la farfurie cu piept de pui marinat si sos tzatiki, in care a mai pus si niste vedeturi (marar, patrunjel). De data asta a fost cu smantana, este cand il facem cu iaurt. Pe viitor (cam 2 luni probabil) trebuie sa incerc si eu lipiile tale speciale. Presupun ca le amesteci toate, si apoi o intinzi si pui la copt? Pui drojdie? ce fel de seminte?
Colega, am mancat subtirel dimineata , iaurt, sper sa reusesc ca mananc hipocaloric azi

Ade, ce mai faci, cum sunt primele zile de regim?
O zi excelenta,
Neata,

Si eu sunt carnivor, nu pot sa stau o zi fara carne.Cred ca e din cauza sportului ca inainte nu ma omoram cu carnea.
Lipiile le fac de mai multe feluri. Fac si cu drojdie din faina integrala si seminte macinate de in. De cele mai multe ori fac tortilla la tigaie...cu ou,faina,ovaz si seminte de in.O umplu cu bucatele de carne, salsa,avocado,salata,fasole...Deja mi-e pofta si sunt la post.

Eu am dat-o in bara, am mancat azi dimineata pe la 5, 1500 kcal.Aveam nevoie ca bagasem mult la sala....Acum nu ramane decat sa remediez in decursul zilei de azi.Planuiesc sa nu mai mananc pana pe la 5 dupaamiaza....apoi bag ceva light si fug la sala.Dupa sala nu stiu cum o sa fac....Maine o sa tin si eu 600 kcal.

pupici
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Răspuns cu citat