Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3426 (permalink)  
Vechi 06 feb 2013, 16:20:22
mateod's Avatar
mateod mateod este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 apr 2012
Locaţie: ---, Romania
Date: 166cm, 84kg
Mesaje: 200
Aprecieri acordate: 56
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 54 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

[QUOTE=mara_merkel;1218967]
Citat:
Anterior postat de mateod Vezi mesajul

Neata,

Si eu sunt carnivor, nu pot sa stau o zi fara carne.Cred ca e din cauza sportului ca inainte nu ma omoram cu carnea.
Lipiile le fac de mai multe feluri. Fac si cu drojdie din faina integrala si seminte macinate de in. De cele mai multe ori fac tortilla la tigaie...cu ou,faina,ovaz si seminte de in.O umplu cu bucatele de carne, salsa,avocado,salata,fasole...Deja mi-e pofta si sunt la post.

Eu am dat-o in bara, am mancat azi dimineata pe la 5, 1500 kcal.Aveam nevoie ca bagasem mult la sala....Acum nu ramane decat sa remediez in decursul zilei de azi.Planuiesc sa nu mai mananc pana pe la 5 dupaamiaza....apoi bag ceva light si fug la sala.Dupa sala nu stiu cum o sa fac....Maine o sa tin si eu 600 kcal.

pupici
MHH, ce bine suna
Offf Mara, 1500 nu prea cred atat de mult? nu cred sa fi fost chiar atat. Azi limiteaza-te la un antrenament mai usor.
Eu am mancat vreo 400 si ceva de calorii azi, dar imi este foameee, n-am pofte, dar simt stomacul ca cere papica. Mai manac niste piept de pui sau peste cu varza salata, maxim 650 cal va fi . Maine tinem impreuna, daca pot si maine
O seara placuta,
__________________

Daca vrei cu adevarat POTI!
Răspuns cu citat