View Single Post
  #35 (permalink)  
Vechi 18 mai 2011, 10:45:25
the dream lady's Avatar
the dream lady the dream lady este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 10 dec 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 36
Dieta: South Beach - faza 1
Date: 165cm, 54.4kg
Mesaje: 79
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Sufar de binge eating!!!

Citat:
Anterior postat de Inngrid Vezi mesajul
Mersi the dream lady ,daca de mine vorbeai....Zilele astea nu am avut timp sa imi mai fac jurnal ... am "arso" pe invatat pt ca am teze ...si e perioada grea la scoala in care trebuie sa "vanezi" note pt medii bune.Dar am mancat sanatos si normal si mai faceam cand prindeam 15-30 min de cardio... si un pic de dans saltaret in fiecare zi ...Am incercat sa ma tai din dulciuri, si rafinate(recunosc ca am calcat si stramb). Dar deja burta a capatat alta forma (e mai plata ) chiar si dupa ce mananc :X. Talia e mai pronuntata si burta asa mai plata(nu chiar plata ,plata)Dar is optimista si multumita,stiu ca daca o sa ma tin si o sa ma las total de dulciuri o sa ajung unde vreau :X..
Multumesc fetelor care au venit pe jurnalul meu si si-au spus experientele,ma simt super incantata si sustinuta.Va mai astept cu sfaturi si povesti..orice

Multumesc Pupici ,Sanatate ,Imbratisari..si multa sustinere ,pt toate fetele care si-au impartasit experietele,sfaturile,(care sunt binevenite oricand).
ma bucur ca iti revii! nu conteaza asa tare ca ai calcat stramb, ci conteaza ca ai realizat asta si ca iti doresti sa mananci sanatos! sa nu pui prea multa presiune asupra ta, fiindca o sa ai tendinta sa cedezi cand e ceva aliment care stii ca nu e ok pt tine gandeste-te ca nu e sanatos, nu ca ti-e interzis
multa bafta, sa ajunge unde vrei si sa iei note cat mai mari

ti-e ce alimente zici ca-ti declansau binge eatingul?
Răspuns cu citat