Subiect: Jurnal madylyx
View Single Post
  #35 (permalink)  
Vechi 15 ian 2012, 12:46:56
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal madylyx

Citat:
Anterior postat de madylyx Vezi mesajul
Vaii...stiu problema asta eu am facut cu Popa in clasa IX...am reusit sa scot media 5 pe propiile mele merite. Deci in principal te inteleg dc te-ai mutat, dar puteai alege un alt profil din buzesti. Eu in generala faceam dupa amiza si stiu si problema asta ....eu spun sa papi inainte sa pleci ca de pranz, si sa iti iei la tine 2 sendvisuri cu sunca presata slaba si salata verde sunt ff bune si tin de foame cu putine calorii, sa nu iti fie rusine pentru ca eu am dat la mine in clasa startul cu adusul pachetului de acasa si chiar am creat asa o moda....la inceput mi-am adus un sendvis apoi am adus prajituri, tort ca fetele vruiau sa incerce chiar si gogosi am adus. Acum mi-am cumparat o sticluta de lapte batut cu 0% grasimi si asta o sa imi iau la scoala cu cativa biscuiti digestivi. Acasa cand ajungi acasa nu te gandii doar sa papi si iti faci o salata, e bun si peste pe gratar sau cu legume la cuptor.
eeeh in a9a ma descurcam mai binisor, am reusit sa iau si 9 in lucrare dar anul acesta .. a fost dezastruos .. am preferat sa scap o data de buzestiu` asta pt ca oricum eu n`am vrut sa intru acolo de la inceput
da .. cred ca o sa imi iau la mine desi eu una nu mananc paine deloc .. si la fel seara nu prea mananc .. mi`am facut obiceiul asta cu nemancatul seara cand eram foarte obsedata de slabit si mai mult ma infometam .. acum imi e frica sa mananc seara ca sa nu ma ingras
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat