View Single Post
  #3523 (permalink)  
Vechi 28 feb 2011, 11:22:45
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Un ras_cristalin mai suplu

Citat:
Anterior postat de pasiune Vezi mesajul
Sunt pe fuga...dar nu pot sa nu te felicit!
Bravo, iti doresc din tot sufletul sa incepi sa lucrezi
Te pup
Merci ! Sper sa ma sune si mai ales sa fie de acord cu conditia mea : concediu o saptamana la sfarsitul lui iunie nu de alta, dar am rezervat deja bilet si am dat avans.

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul


Mult succes sa fie exact ce vrei
Am citit mai devreme ca ai fost ,sunt sigura ca o sa te sune si a doua oara si sa Dea Domnu sa ai parte si de banutzi care sa te multumeasca
Voi ce mai faceti?
Multe salutari si multa multa fericire si rabdare in toate
Stii cat imi esti de draga
Sper sa intru sa lucrez acolo, mi-ar prinde bine experienta si banii si activitatea... m-ar ajuta pe toate planurile.
Noi suntem bine, Adellush, am inceput sa punem bani deoparte pentru venirea in Bucuresti si pentru alte activitati... deodata ne-am gandit ca vrem sa facem o gramada de lucruri care necesita bani : dentist, calatorii, vacante, renovat, etc.
Abia astept sa ne revedem, sper sa gasesti o ora si pentru mine cand ajung in Bucuresti. Mi-e dor de toate fetele ca de niste surori! Nu mai zic de colegele de facultate, de cumnate, de soacra... o parte din sufletul meu a ramas in capitala definitiv.

Ma duc sa-mi calculez meniurile, ca momentan le am scrise pe carnetel. De azi nu mai mananc carne, a inceput lasata secului. Post o sa tin cat pot eu de mult, si Dani la fel. Si daca sunt cuminte, fac si niste walking cu noile mele gantere de 2 kg fiecare
Va pup !
__________________