View Single Post
  #3563 (permalink)  
Vechi 03 nov 2011, 19:56:51
vio30's Avatar
vio30 vio30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: dieta disociata
Date: 167cm, 82kg
Mesaje: 916
Aprecieri acordate: 50
Am fost apreciat(a) de 64 ori in 37 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 1)

Citat:
Anterior postat de lightbringer Vezi mesajul
Buna fetelor!
Azi e prima zi din faza a doua. Nu sunt foarte incantata si vreau sa va intreb daca aveti idee ce se intampla... prima faza e cea in care tre sa dai jos masiv ptr ca apoi sa slabesti mai incet..ei bine in ultimele 3 zile de faza 1 nu numai ca nu am mai slabit dar am mai si luat 200 de grame nu stiu de ce ptr ca am fost al naibii de cuminte. In fine, asta e, voi incepe de azi faza a doua, deci azi zi de PL. La voi cum mai merge? Va pup
buna!nu fii dezamagita si nu abandona!!!e posibil sa se apropie si acea perioada>???eu am patit-o intr-o luna !m-am speriat rau,cd cantarul mi-a aratat vreo 2 kg plus,dupa vreo 5 zile de ''necantarire''am avut un soc!!!dar dupa ce au trecut musafirii,chiar mi-a aratat mult mai putin decat atunci cd imi arata ok,nu pe plus!!!asa ca......tot inainte!!!!!![pupici!
vio30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1795 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1278 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 504 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]