View Single Post
  #376 (permalink)  
Vechi 10 sep 2011, 21:17:16
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Buna Alina ...imi pare rau sa aud ca ai asa un medic..indiferent care nu t baga in seamanu inteleg totusi cum e cu durerea ta din piept..ce legatura sa aiba cu faptu ca mananci mult...asta simti tu ca ar fi cauza??
Eu n-am mai ajuns la medic,dar mi-am luat eu calciu+drojdie de bere uscata,care contine tot complexu de vit B si chiar ma simt f bine...la sala am tot mers,de azi am si personal trainer,au angajat de curand la sala si sta cu fiecare in parte ne ajuta in functie de obiectivele pe care le avem,eu una sunt fff incantata
mmm...Cozonac...ce bine suna...bine ca te-ai abtinut la 100 g eu nu as fi putut...daca intru in el mananc pana ma satur si gata..si tare rau e asa...
aa si vad ca am avut dreptate iar t-ai accidentat cumva ...ai reusit inca odata totusi ai grija...
te pup
Buna scumpo!
Eh, din cate am vazut nu-i de acord cu pastilele, buun nici eu, dar nici macar sa-mi de-a sa fac analize sau orice altceva? Merge pe faptul ca-s tanara, ca la ei si pers de 60 ani sunt tinere.
Pai am zis si eu, ca putin nu mananc ca sa fac crize de-astea, altceva ce ar putea fi?
Sa stii ca-i f buna drojdia, ia-o cu incredere.
Suuupeeer!!! Ete ce te invidiez!!! Antrenor personal (aproape). N-are rost sa-ti zic ca te face gagica frumoasa (ca deja esti).
Cam 100-150g am mancat, o felie buna. Mie imi place cald, dar nu de-aia pufosi ca mi se par asa de seci/uscati.
In Constanta la Carrefour au niste cozonaci asa de buni, de cate ori ma duc pe acolo, ma duc la cozonaci. Pai eu ma accidentez in fiecare zi, iar m-am ales cu 2 semne pe maini, mici ce-i drept, dar sunt acolo.
Am sa ma mai plang cu ceva, ma doare ingrozitor de tare spatele, de mult timp, chiar am fost la medicul asta si mi-a zis ca e postura proasta. Mai pot sa zic ceva?
Urmatoarea ¨intalnire¨ cu el o sa-i zic ca vreau sa fac o radiografie ceva ca nu mai rezist asa.

Te pupic si eu
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat