Subiect: Jurnalul Anne10
View Single Post
  #378 (permalink)  
Vechi 29 sep 2014, 14:41:54
Anne10's Avatar
Anne10 Anne10 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 apr 2013
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Personala!
Date: 159cm, 68.9kg
Mesaje: 793
Aprecieri acordate: 195
Am fost apreciat(a) de 472 ori in 350 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Anne10

Citat:
Anterior postat de corinnef Vezi mesajul
ce mai faci ?
Multumesc de vizita (abia acum am vazut mesajul). Eee ce sa fac mai mult prostioare decat bine; cand mananc prea mult de stres cand abia inchid cativa dumicati; de pe la sfarsitul lui august pana azi nici sport nu am mai facut (in afara de treaba prin casa, plimbarea cu fata si joaca cu ea). Vineri am facut un tort la rece: Blatul: din curmale hidratate cateva ore, fulgi de nuca de cocos (de la o nuca proaspata); am pus curmalele tocate in robot fara apa impreuna cu fulgi si am mixat pana a devenit ca o pasta buna de intins. Crema: am facut-o din 500 grame iaurt 0% grasime amestecat cu fructe de padure pasate (fructele au fost cngelate), putin sirop de agave (ca sa fie mai dulce), am pus si un plic de gelatina (pentru legare). Crema am pus-o peste blat si am dat totul la rece cateva ore.
O zi buna!
__________________
Jurnalul Anne10
Anne10, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Anne10:
corinnef (30 sep 2014)