Subiect: Jurnal Dana88
View Single Post
  #38 (permalink)  
Vechi 30 sep 2010, 09:17:15
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dana88

Citat:
Anterior postat de dana88 Vezi mesajul
Ce pot sa iti spun in afara de Felicitari si bine ai venit in grupa noastra.Ma bucur ca esti alaturi de mine si de fetele de aici.Inca o intrebare...tu ai tinut tot timpul strict pana la 1200 de kcal sau ai mai calcat si tu pe langa cum se zice.....ca mie mi se intampla sa mai calc pe langa si ma dezamagesc dupa.
cum adica daca am calculat pe langa?adica daca am "trisat"?..pai am avut o data un episod in care am mancat o caserola de inghetata intreaga+o ciocolata intreaga...eram suparata rau..dar de atunci nu prea am mai avut "evenimente" de genul...am mai mancat de vreo 2 ori niste pufarine..dar nu-mi pare rau...dar la mine nu e problema ca mananc mai mult decxat 1200 kcal..eu mananc mai putin si ma chinui sa mananc pe cat posibil macar 1000 de kcal...cateodata imi iese..cateodata nu prea...oricum..daca gresesti cateodata nu afce nimic..te redresezi la urmatoarea masa..sau a 2a zi..nu renunti.,..sau si mai bine...recuperezi cu sportcred ca niciuna din fetele de pe aici nu poate sa spuna ca nu a calcat putin stramb macar o data..nu ai cum..asa ca nu te invinovati prea tare daca ti se intampla..numai ai grija sa nu se intample prea des
multumesc pt felicitarinici nu stii de cand tot astept sa intru la voiin grupasper totusi sa nu zabovesc aici insa foooarte mult
te pup si have a nice day
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]