View Single Post
  #3810 (permalink)  
Vechi 03 mar 2012, 21:58:14
cristynutza's Avatar
cristynutza cristynutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 sep 2011
Locaţie: cluj, Romania
Dieta: weight watchers
Date: 165cm, 82.7kg
Mesaje: 129
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de Camelia1985 Vezi mesajul
Salut fetelor,

Mie mi-e mai tot timpul foame. Motivul? Mi-am propus sa mananc de post...si parca mananc mai bine si mai mult decat inainte; e logic, senzatia de satietate nu se instaleaza asa de repede ca atunci cand mananci cate-un pic de carnita, un ou, etc.

Dar un pic de detoxifiere inainte de Paste nu strica. Ma gandesc sa ma (re)apuc de WW. Mi-e ciuda ca niciodata nu am reusit sa tin WW mai mult de cateva zile, desi stiu ca efect are.
Nici nu stiu ce sa mananc ca sa fiu in grafic:si cu postul si cu WW. Aaaa, si sa mai am putere si de putin sport.

Mmada si eu zic acelasi lucru: 2 kg/sapt e cam multisor sa dai jos. Si chiar daca, cu ffff mult efort si chiar exagerat, le pierzi, risti le recastigi ff repede. Plus ca nu e nici sanatos. Dar 1 kg/sapt mai merge. Ideea e, totusi, sa mananci!

Astept vesti de la voi.


salut Camelia!
felicitari ca tii postul!! si eu am incercat sa tin postul, dar nu pot renunta la iaurt sau chefir.
pentru a fii in grafic cu nr de puncte WW, cu postul si sa ai si putere pt sport ai putea sa consumi soia- chiar am consumat si eu produse din soia sapt asta si sunt chiar bune si ti tin de foame mult timp.
noapte buna tuturor slabutelor!
Răspuns cu citat