View Single Post
  #39 (permalink)  
Vechi 13 aug 2014, 20:21:42
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Mihaela1006 II

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Multumesc
Azi am reusit performanta sa dorm pana la 13:00, am mancat micul dejun pe la doua si cred ca pe la cinci o sa fie lunch Din pacate nu lucrez dupamasa decat o data pe saptamana
Pare o zi de rasfat, profita de ea!

Eu ma trezesc destul de dimineata dar nu inainte de 6 pentru ca ma culc uneori tarziu ca sa imi termin treburile.

Azi am fost conforma, am suferit si de frig de la aerul conditionat si de cald cand am iesit afara. Cel mai neplacut a fost sa intru in depozitul frigorific l
a zero grade si sa ies apoi la soare, noroc ca nu am treaba la congelate ca ma termina socul termic.

Dar cu masa am fost asa:
Md - ou cu painica wasa, rosie si branza
G1 - cafea neagra si cioco de 72%
Pranz- branza cu rosii si paine integrala, desert cioco inca o patratica - so yummy <3
G2 - ardei cu cascaval
S
Cina - pepene
G3 - paste de ovaz cu telemea si ume

Saptamana trecuta am reusit in sfarsit sa ne mutam definitiv, stam acum intr-o casa cu expunere la soare unde ne topim putin, si unde am posibilitatea sa ma linistesc si sa imi gandesc meniurile odata ce voi avea in bucatarie toate puse la locul lor. Acum bucataria mea are doar un frigider si un aragaz, intr-o camera goala de 2 pe 3.

Urati-mi bafta
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!