View Single Post
  #3988 (permalink)  
Vechi 23 mai 2013, 09:43:37
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Anne10 Vezi mesajul
In primul rand "La multi ani!" pentru ieri (pentru ziua de nume), sa fi sanatoasa, iubita, respectata si sa ai parte de ce e mai bun pe lume. E si in legatura cu prajitura, sa iti fie de bine, considera ca a fost un cadou pt. ziua ta de Sfant.
Multumesc frumos!!

Da frumos cadou.. Sper sa nu se mai intample prea curand
Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
La Multi Aaaaani, Klaudiciule, sa ne traiesti cu numele si maxim de fit

Extrem de rezonabil te-ai descurcat, doar trebuie sa ne bucuram din plin de viata.
Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul


Am gasit azi pe net o tipa, una dintre fitness model-urile care apare des in Oxygen Magazine, Kim Dolan Leto si scria la un moment dat de cardio versus fitness ca o fata care facea numai cardio la sala a intrebat-o pe Dolan ce trebuie sa faca pentru a arata ca ea, iar cand Dolan i-a zis ca trebuie sa ridice greutati, tipa i-a zis: nu, eu nu vreau sa fac bodybuilding


Si Dolan arata asa:



Vai ce bunaaaa eeeeeeee!! Vorbesc ca un barbat acum..
Dar arata tare bine tipa..
Si multumesc de pont, am rasfoit intens site=ul Oxygen.. e suuuper tare, o gramada de sfaturi, retete, [poze motivationale, tipuri de exercitii...
Si pe mine ma amuza fetele care se sperie de greutati Ca parca trebuie neaparat sa ridice zeci de kil;ograme..
Oricum e amuzanta povestioara.. Ce credea fata respectiva? Ca doar cu cardio se obtine asa un corp? Oh noes Sir! Weight lifting rocks!

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
La multi ani, scumpo! Sa traiesti cu numele!
Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul

Sar-naaaaaaaa!

Citat:
Anterior postat de danyella2008 Vezi mesajul
Hy
La Multi Ani si din partea mea !!!!
hai ca ai fost bine cu meniul...doar o data in an e ziua ta de nume

Ps...ce bunoaca e Kim Dolan Leto
Te pooop

Multumesc Daniela!

Cum merge CHLX? Mai ai putin si mi te alaturi si tu la BB.. N se compara cu CHLX, dar eu fac tipurile de exericitii in stilul meu, adica lent
Daaa e bunoaca rau.. si in general fitness models arata bestial!!
That's where I'd like to reach
Citat:
Anterior postat de miris Vezi mesajul
Cam asa mi-e si mie de greu sa rezist dulciurilor, asa ca te inteleg perfect. Eu am mancat vreo 2-300 de grame de dulicuri ieri, asa ca tu ai fost absolut rezonabila!

Citat:
Anterior postat de miris Vezi mesajul

La multi ani!

Multumesc!

Eh hai ca la ocazii nu e un capat de tara.. Merge o praji, doua, mai ales daca sunt facute in casa
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Kclaudyia:
danyella2008 (23 mai 2013)