View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 03 sep 2010, 22:13:26
cocaina17's Avatar
cocaina17 cocaina17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 21 aug 2010
Locaţie: constanta, Romania
Dieta: infometare
Date: 160cm, 55kg
Mesaje: 5
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Dieta cu putine calorii

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Buna!

Ai putea sa ne dai mai multe detalii, ca de exemplu cati ani ai? De ce ai inceput sa mananci asa putin?
La faza cu timpul liber, nu stiu ce sa zic, cred ca e mai mult in functie de cum iti alegi prioritatile, sincer nu cred ca exista cineva care este ocupat 24 de ore din 24, deci reevalueaza
Sper sa nu te supere intrebarea, dar nu ma pot abtine. Nick-name-ul tau are vreo legatura cu stilul tau de viata?

Numai bine


Am 15 ani......

Iar in legatura cu intrebarea dc mananc asa putin......Cand eram mica (pana pe al 7 8 ani)am avut probleme cu greutatea ( ca sa va dati seama la ce ma refer ganditiva ca un copil de 6 ani sa aibe 40 si cv de kg ) am umblat la medici oricum intrun sfarsit am ajuns la normal iar de atunci am tot oscilat incat am ajuns sa manac asa putin....

Cu toate ca am doar 15 ani da pot sa zic ca am timpu destul de ocupat.... nu ca m`as plange dar.......

Nu nu ma supara inrebarea Nick-name-ul nu are nici o legatura cu stilu de viatza e o porecla cu care mam procopsit acum vro 2 ani jumate de la niste prieteni

ji nu nus subponderala greutatea pe care o am este de 55kg dar cu toate astea as dori sa mai slabesc vro 5 macar ........
cocaina17, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1939 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1422 kcal/zi. Pentru a slăbi 20 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -3227 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat