View Single Post
  #40 (permalink)  
Vechi 18 iul 2012, 15:30:36
Anycyk90's Avatar
Anycyk90 Anycyk90 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Personalizata
Date: 173cm, 56kg
Mesaje: 1.376
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Jurnal DianaIulia ~Sa ne distram slabind~

Vin si eu sa-ti urez bun-venit si totodata sa-ti urez succes.Prin ceea ce treci tu adeseori trec si eu (schimbare de look,iesit,haine negre si mai nou rochite sa nu simt stramtoreala).Depresie mai am si eu knd o dau in binge Noroc k fac is sport dar tot am celulita,muschii se formeaza sub grasime
Desi nu am multe kg in plus,mai mult ma enerveaza celulita care ocupa spatiul.Inainte de toate eu incerc sa gasesc cheia sper o alimentatie corecta,fara excese(binge ori mancat pe fond nervos),iar apoi se contureaza si silueta.
Sprijin primesc din partea iubitului,desi el ma place asa cum sunt(vb lui"Sa am ce prinde") dar ma sustine si i-am explicat ca e ceva psihic knd nu te simti impacat cu tine insuti.E ceva de facut.Dar uite k nu ajunge doar teoria pe care o stim cu toate,uneori e nevoie sa ne impinga cineva spre ambitie si sa ne mentina persevereta.
Imi cer scuze dak m-a abatut putin.Vroiam sa ma rezum doar k aici vei gasi sprijin,iar timiditatea nu-si are rost.Ti-am vazut pozele,esti frumoasa vb sincer!
Anycyk90, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.