View Single Post
  #4030 (permalink)  
Vechi 13 sep 2011, 07:49:17
lonely's Avatar
lonely lonely este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Hipocalorica zic eu
Date: 170cm, 96kg
Mesaje: 3.233
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 164 ori in 81 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata,Ionely!Cafeaua am baut-o,ceai,te rog!
Am urcat pe cantar,am vazut stagnare Nu am reusit sa imi reglez tranzitul,nu m-as mira ca maine sa vad si in plus.Ma dispera,cred ca pana la urma o sa iau ceai de crusin,cum zicea ALina,poate rezolv asa
Ionely,Mihaela,neata acum si pentru ieriAm fost la Craiova,eram ca zombi dupa o noapte nedormita.M-au lalait si m-au plimbat aia prin facultate de numa;...Am astepta la cozi interminabile..OOoff,important e ca am rezolvat.La ora 4 dupa amiaza eram pe drumul de intoarcere acasa,cand am ajuns nu am reusit sa dorm,deci inchipuiti-va cum aratam si cum gandeam dupa peste 30 de ore nedormiteMacar azinoapte am dormit bine,nu deajuns dar bine
Miha,efelicitari pentru cantar.!Eu nu ma misc....Stau pe loc.Asta e,prostia tot prostie eSi lacomia la fel Ma cumintesc,m-am cumintit adica Desi ieri tot nu am fost sfanta
Va pup pe toate!
La oboseala si plecarea direct de la serviciu la drum nici nu m-asteptam sa fii cuminte ieri. Nici n-aveai cum....... Lasa ca-i bine ca te-ai cumintit si incepi sa intri pe un fagas normal. Vine ceaiuuuuuuuuul la fata
Azi slabim, da? Vroiam doar sa ma asigur
Bea si ceai de crusin. Poate-ti face bine si scapi in sfarsit si tu de senzatia aia naspa Stiu cum e....... am avut episoade de-astea mai ales cand plec undeva cateva zile. Pupici
lonely, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1914 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1397 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 881 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]