View Single Post
  #42 (permalink)  
Vechi 27 ian 2010, 13:49:11
An-k's Avatar
An-k An-k este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 dec 2009
Locaţie: Bucuresti, Belgia
Dieta: Weight watchers
Date: 163cm, 109kg
Mesaje: 30
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Buna, buna

eu sunt tare happy, desi sambata e zi de cantar azi nu am mai rezistat si i-am facut o vizita, si surpriza, 102,4 kg deci s-au mai dus 1,6 kg, voi modifica la semnatura.

Azi mananc asa:

D: 3 bruschete cu rosii si usturoi + 1,5 lingurite ulei de masline - 4,5p
P. 2 mere
G: 2felii de paine cu gem light - 3p
C: mancarica de praz cu masline si cartofi piure - 10 p

azi de fericire ca e cantarul de partea mea am facut 150 abdomene (simple), si ceva exercitii picioare, mi-am procurat o crema total lift (de corp) si m-am cremuit. As vrea sa ma tina in fiecare zi cremuitul si putinul sport.

Roxxanna, ww e ca orsicare alta dieta, da rezultate atata timp cat e tinuta, eu in nici 2 saptamani am slabit 3,7 kg, dar merge mai repede cand ai kg multe. Cu vointa si rabdare vom reusi.

Autumnleaf, ai dreptate si eu sunt de acord cu diversitatea alimentelor, de sambata promit sa mananc mai diversificat. Imi place cum mananci, suna diversificat si sanatos iar pastele alea cu ciuperci delicios.

Va pup si sunt prin zona (la smotru)
An-k, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2400 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1109 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat