View Single Post
  #442 (permalink)  
Vechi 13 iun 2009, 12:09:54
Shorty's Avatar
Shorty Shorty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 feb 2009
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 38
Dieta: sunt satula de diete, doar mananc sanatos
Date: 165cm, 83kg
Mesaje: 918
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unui nou inceput - "Shorty"

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Luna ti-am gasit si mesajul cu vremea.

Sincera sa fiu, si la ora asta am senzatia ca sunt 37 de grade, sunt toata transpirata, naduseala mare

Da, Shorty, are munti unde sa se racoreasca, noi in subsolul blocului
cand vin caldurile nici muntii nu ma mai apara...oricum e mai bine decat in Bucuresti ..macar in Brasov ai unde sa te refugiezi

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Shorty ce culoare vrei sa iti iei?

Sa te distrezi si pentru noi, ca eu numai la balcon pot sa imi fac un gratarel, dar nu ma lasa baiatu' zice ca afum vecinii si vor chema pompierii
Mi-am luat blond inchis Slabuto da nu mi-a iesit....inca se mai vad urmele de roscat..cred ca doar cu foarfeca mai scap de nuanta asta de roscat.

Nu am mai iesit atunci la gratar..dar nu mai stiu de ce....hmm...aa stiu gata ..ne-am dus la soacra-mea in ziua aia....eu inca sper...am carnea in congelator...poate am bafta maine....ca azi slabe sanse..al meu e la un client in Bran...si oricum bate vantul foarte tare desi e soare sunt sigura ca e frig
__________________
O dieta echilibrata inseamna cate o prajitura in fiecare mana.
Shorty, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2080 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1563 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1047 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]