View Single Post
  #4491 (permalink)  
Vechi 17 feb 2014, 11:13:17
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul
Hello!

Si eu pe aici!

Si eu mi-am luat migdale decojite sa imi fac lapte. Acum mai vreau sa imi dau si o comanda de whey (tb sa imi conving sotul ca pudra proteica diferita de steroizi, ca e greu cu prejudecatile astea). Oricum mi-am facut si eu gustarea Ancai - orez expandat, unt de arahide si banana, delicios

Daniela, si eu sunt cu T25, imi place mult, de fapt mie imi place Shaun
Poti lua migdale cu tot cu coaja si le decojesti tu, ca dupa ce stau la inmuiat se ia imediat coaja de pe ele.. Dar daca ai gasit decojite, mai bine,. scutesti niste minute
Sa stii ca si al meu nu a fost de acord cu pudra proteica, desi el stie ce inseamna .. dar el nu intelege de ce o femeie ar avea nevoie de asa ceva.. Pana la urma m-a lasat sa imi fac meandrele

Bine ca mi-ai adus aminte de unt de arahide, trebuie sa imi iau si eu de la Plafar.

Ce face Sebi? Mai vad poze cu el pe Facebook, tare dragalas e!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]