View Single Post
  #4534 (permalink)  
Vechi 12 mai 2010, 21:19:52
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal

Hello fetelro! Abia acum am ajus si eu acasa. Am stat 2 ore si jumatate la sala, 3 ore si jumatate la xeroxat de carti si apoi la film. Iar am mancat ft putin azi, nu am avut timp fizic cand s-o fac. Si "cina", de fapt niste bucati de piept de pui si o aripioara, abia la ora asta le-am luat. Am calcat stramb cu un baton Protein-R, care nu e taman SB, dar are multe proteine, are si ceva carbo, dar per total eu il consider un baton bun si e mai bun pt mine decat un fibrobar (ala are ft multi carbo).

Citat:
Anterior postat de Sabine_28 Vezi mesajul
Neata,
Wow, ce harnica esti azi, Anqutz!
Sa ai spor!
Merci! Chiar am avut! Am xeroxat aproape tot, exceptand 2 carti pe care le gasesc numai la BCU. La sala am avut un antrenamen de minune: 12 min de bici stationara, nivel 2, moderat la incalzire, 93 de min de fitness pt picioare, fesieri si abdomen, 5 min de eliptica pt ca ma ererva ca scartaie si 35 de min de bicicleta stationara, nivel 2, moderat. In total, 52 de min de cardio.

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
ms anqutz,

inca nu am facut un program clar ... deocamdata am fost 2 seri consecutiv si ar trebui si azi dar mi-au venit prob lunare si ma cam doare abdomenul si azi as fi facut picioare cu abdomen

oricum azi sigur nu fac piscina si sauna

:d
Daca nu ai dureri mari poti sa faci ft bine antrenamente cu greutati sau ceva cardio.

Oricum, sala ta suna si arata minunat.