View Single Post
  #46 (permalink)  
Vechi 07 sep 2012, 09:40:46
ramonika71's Avatar
ramonika71 ramonika71 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 03 sep 2012
Locaţie: Pitesti, Romania
Dieta: Hipocalorica
Date: 165cm, 101.2kg
Mesaje: 55
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal ramonika71 - Hop si eu IN LUPTA CU KILOGRAMELE!

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Ramo,pt a trimite mesaje private,adrese si alte cele,trebuie intai sa ai 300 de mesaje scrise. Pana atunci nu!
Mie acest site mi s-a parut usurel,in schimb ,am intrat si eu pe facebookul ala si ma uitam ca ratele la avion........nu am priceput nimic,nu stiam unde vorbeste lumea live! Nu mai spun ca,am uitat ce parola si alte alea mi-am dat si nu mai pot intra!!!!!!!
Practic nici nu am nevoie sa intru acolo,mie imi este de ajuns Slabute,am aici tot ce doresc!Pt mine este ca un tort de ''ciucalata'' si cand zic asta,fetele vechi stiu ce inseamna!!!!!!



Asa ca,lasa ca te initiem noi pe site-ul asta si nu vei mai avea nevoie de altele!!!!!!!

Multumesc pentru oferta! Chiar sa te tii de mine si sa-mi mai spui vorbe (de toante felurile) ca tare mult imi place cand sunt si eu bagata in seama!
__________________
ramonika71, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2229 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1712 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]